интернет-магазин
О нашей компании Скидки    Оплата и доставка Как с нами связаться
   Поиск

Категории
Родители - настолько простые устройства, что ими могут управлять даже дети.
   Главная  
|  Экскурсии |  КИЇВ. Екскурсії

Графік екскурсій і майстер-класів на ГРУДЕНЬ


Графік екскурсій і майстер-класів на ГРУДЕНЬ
Адреса офісу Клубу Активних Батьків "Знайка" - Поділ, вул. Межигірська, 54, оф.17


УВАГА!
РЕЄСТРАЦІЯ ТА ОПЛАТА НА ЗАХОДИ У ВИХІДНІ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ДО ЧЕТВЕРГА  ВКЛЮЧНО!
КИЇВ. План екскурсій і майстер-класів на поточний місяць. У плані можливі доповнення!
ЗАПИС НА КИЇВСЬКІ ЕКСКУРСІЇ та МАЙСТЕР-КЛАСИ за тел. (044) 425 68 37, (067) 467 78 08
або через форму електронного запису (в кінці детального опису будь-якого заходу)


  Ви можете придбати ПОДАРУНКОВИЙ СЕРТИФІКАТ на наші заходи!
  Для подарунка друзям, щоб уникнути вручення непотрібних і даремних речей!
   Для своєї дитини - нехай обере, чим вона хоче зайнятися!
   Ви можете замовити сертифікат на будь-яку суму!
   Ви можете використовувати його багато разів, поки на сертифікаті не закінчиться сума!

   Термін дії сертифіката - три місяці!
   Єдина умова для власника сертифіката - попередньо записатися на  наш захід (контактні телефони будуть на конверті з сертифікатом)

  Для придбання ПОДАРУНКОВОГО СЕРТИФІКАТУ
   телефонуйте нам (044) 425 68 37, (067) 467 78 08 або пишіть club@znaika.com.ua
У нас діє Акція "Сімейний квиток"*. Якщо у Вашій родині більше за
одну дитину, ми запрошуємо на екскурсію всю Вашу сім`ю, а оплатите
Ви лише за 3-х людей.
Акція діє для наступних екскурсій:
"Знайка все про літаки",   "Приятелюємо з технікою" та "Знайка в музичному світі".
 
* "Сімейний квиток" дійсний для сім`ї, при необхідності ми можемо попросити Вас надати підтверджуючі документи.

Заохочувальну акцію буде відновлено навесні 2018 року!
Зібравши п`ять "грошиків "Знайка", які вам видадуть наші супроводжуючі на екскурсіях, відвідуйте кожну шосту екскурсію/майстер-клас у Києві безкоштовно!
Правила використання "грошиків Знайки"!

1. При наявності 5 грошиків можна відвідати будь-який майстер-клас або екскурсію безкоштовно (окрім майстер-класу з приготування суші та екскурсії на кіностудію Film.ua).
2. Відвідати екскурсію за грошики може не більше трьох учасників одночасно.Англійська для малюків
ДАТА НАЙБЛИЖЧОГО ЗАНЯТТЯ 14 ГРУДНЯ
Разом із нашими партнерами - школою інтерактивного навчання Skylight розпочинаємо набір дітей на курси "Англійська для малюків". Відкриваємо групи двох вікових категорій - 3+ та 4+ років.
Школа застосовує методику викладання "вивчення англійської мови як рідної". Викладання ведеться виключно англійською. Переваги школи: повне занурення в іншомовне середовище; поєднання найбільш ефективних методик викладання; інтерактивний підхід до викладу матеріалу; співпраця з психологами для визначення стратегії роботи з кожним учнем; групи до 4х дітей; батьківський нагляд (веб-камера) протягом заняття.
Початок: 17-00, 17-45
ДЕТАЛЬНІШЕ

Подорож до новорічних ялинок!
ДАТА НАЙБЛИЖЧОЇ ЕКСКУРСІЇ 16 ГРУДНЯ

Багатьом з нас цікаво дізнатися звідки ж беруться новорічні дерева. Останнім часом багато ведеться розмов, про те, що рубаючи ялинки, ми знищуємо ліс. Дехто з нас вже придбав штучні ялинки і переконався, що свята не вистачає. Штучна ялинка не так приємно пахне та колеться, коли її прикрашаєш. Тому запрошуємо розвіяти сумніви і відвідати Боярську лісову дослідну станцію і побачити де народжуються і ростуть новорічні красуні.
Тут з клітин вирощують рослини.
Початок: 9-00
ДЕТАЛЬНІШЕ

ФАБРИКА КАРАМЕЛІ. Майстер-клас для дітей з виготовлення льодяників
ДАТА НАЙБЛИЖЧОГО МАЙСТЕР-КЛАСУ 16 ГРУДНЯ
Ах! К-а-р-а-м-е-л-і !!! І слово ж яке солоденьке! Якщо ми запитаємо у дорослих людей, що ж їм згадується, коли ми говоримо про їхнє дитинство, то напевно почуємо відповідь про солодощі та іграшки. Ми дорослішаємо, наші іграшки стають більш дорослими, але все наше життя від дитинства до старості нас супроводжують цукерки :)
Друзі, поспішаємо запросити вас на «фабрику карамельок»! Це не просто майстер-клас, це дивовижна і захоплююча подорож в радість!
Початок: 11-00
ДЕТАЛЬНІШЕ

Майстер-клас з валяння "Ялинкові кулі"
ДАТА НАЙБЛИЖЧОГО МАЙСТЕР-КЛАСУ 16 ГРУДНЯ

Неможливо уявити новорічну ялинку без ялинкових куль! Хочете зробити нову кульку, здивувати та зайняти дітлахів? Запрошуємо на наш майстер-клас, де розпишемо новорічні кулі вовною! Будемо працювати в техніці сухого валяння, під час якого овеча вовна набуває потрібної форми з допомогою спеціальної голки та поролона. Вовна дуже пластичний матеріал, приємний на дотик та придатний для втілення будь-якого задуму. За властивостями вовну можна порівняти з пластиліном. Окрім того, вовна має величезний вибір відтінків. Робота з вовною приємна і корисна для дітей. Теплі тактильні відчуття, робота з кольором, розвиток мілкої моторики рук, пізнання нового в ремеслах, позитивне спілкування в групі однодумців та багато іншого!
Початок: 11-00
ДЕТАЛЬНІШЕ


Екстремальний день! Я - скелелаз!
ДАТА НАЙБЛИЖЧОЇ ЕКСКУРСІЇ 16 ГРУДНЯ
Дитячі свята на скеледромі - це азартні, веселі, зовсім безпечні і безпрограшні змагання, які проводяться в кілька етапів, що складаються з ігрових конкурсів на будь-який смак. У кожному конкурсі є свої правила і завдання. Змагаючись учасники діляться на команди і, під керівництвом тренерів, бігають, лазають, стрибають, катаються на канаті і кільцях.
Наші дитячі свята будуть однаково цікаві як хлопчикам, так і дівчаткам. Їх формат найкращим чином відповідає очікуванням дітей у віці 6-13 років.
Початок: 13-00
ДЕТАЛЬНІШЕ

Майстер-клас по роботі з деревом і склом
ДАТА НАЙБЛИЖЧОГО МАЙСТЕР-КЛАСА 16 ГРУДНЯ
Запрошуємо дорослих та дітей від 6-ти років змайструвати власними руками цікаві роботи з дерева та скла: святкові прикраси, скляні листівки, обкладинки для блокнотів, підсвічники, декоративні скляні тарілки, сурікени, кинджали, мечі тризуби або MineCraft та багато іншого.
Творча майстерня - це місце, де діти і дорослі майструють та декорують, створюють цікаві художні роботи з дерева та скла за допомогою електроінструменту Dremel. Пропонуємо цікаву авторську навчальну програму, сучасну комфортабельну і безпечну майстерню, яка обладнана усіма потрібними інструментами, витяжкою і персональними засобами захисту.
Початок: 17-00
ДЕТАЛЬНІШЕ

Екскурсія для всієї родини "За лаштунками кіностудії FILM.UA"
ДАТА НАЙБЛИЖЧОЇ ЕКСКУРСІЇ 16 ГРУДНЯ
Запрошуємо всіх «зануритися» в світ кіно зі «Знайкою»!
Захоплююча прогулянка розкриє для нас всі секрети кіновиробництва: від зародження ідеї фільму до втілення її на екрані в будь-якій точці планети зі спецефектами і об`ємним звуком.
Під час екскурсії у нас буде можливість взяти участь в процесі підготовки до зйомок, подивитися, як проходять самі зйомки, побачити, яким чином знятий матеріал перетворюється в цілісну картинку, і що можна з нею зробити за допомогою комп`ютера.
Чекаємо всіх, кому необхідні нові знання і гарний настрій!
Початок: 15-00

ДЕТАЛЬНІШЕ

Майстер-клас "Розпис зимових свічників"
ДАТА НАЙБЛИЖЧОГО МАЙСТЕР-КЛАСУ 16 ГРУДНЯ

Зима. Перший сніг, перші морози. Вдома стає тихо і затишно. Хочеться вкритись покривалом, заварити ароматного чаю, прочитати цікаву книгу та насолоджуватись сяйвом свічок. Запрошуємо вас розписати власний зимовий свічник в техніці вітражного розпису по склу. Будь-яка звичайна склянка може бути перетворена вами на оригінальний та неповторний виріб.
Початок: 11-00
ДЕТАЛЬНІШЕ


Майстер-клас "Ароматні свічки для хорошого настрою"
ДАТА НАЙБЛИЖЧОГО МАЙСТЕР-КЛАСУ 16 ГРУДНЯ

Інколи, створити настрій може навіть аромат. Карамельний або ванільний налаштує доброзичливо напередодні нового дня. Свіжі цитрусові аромати дяють відчуття бодрості та свята. Запах лаванди розслабить після напруженого дня.
Запрошуємо вас на майстер-клас з виготовлення ароматизованих свічок. Ві зможете зробити одну велику і одну маленьку свічку.
Майстер-клас сподобається як дітям так і дорослим.
Початок: 12-30
ДЕТАЛЬНІШЕ

Курс для дітей "Розвиток вимови та логоритміка"
ДАТА НАЙБЛИЖЧОГО КУРСА 16 ГРУДНЯ

Запрошуємо мам з дітьми віком 3-5 років на заняття з розвитку вимови та логориміки. Заняття поєднують логопедію та музику, разноманітні розвиваючі ігри.
Курс спрямований на формування в дітей правильної вимови, промовляння звуків, артикуляції, темпа мовлення; розвиток в дитини сприйняття музики, почуття ритму; поповнення словникового запасу та активного словника.

Початок: 10-30
ДЕТАЛЬНІШЕ

Курс для дітей "Країна емоцій"
ДАТА НАЙБЛИЖЧОГО КУРСА 16 ГРУДНЯ

Успіх людини визначається рівнем його Емоційного Інтелекту? Програма особистісного розвитку "Країна емоцій" орієнтована на сучасних дітей. Її метою є допомога дитині в розвитку вміння усвідомлювати свої емоції і почуття, проживати їх для себе і інших конструктивних чином. Уміння розбиратися у власних почуттях і управляти ними є особистісним фактором, що зміцнює психологічне і соматичне здоров`я дитини. Емоція "Тривога".
Початок: 11-30
ДЕТАЛЬНІШЕ

Екскурсія для дітей "Знай-ка все про літаки"
ДАТА НАЙБЛИЖЧОЇ ЕКСКУРСІЇ 17 ГРУДНЯ
Перший політ на літаку - незабутнє враження, особливо для дитини. А скільки питань виникає у маленького чомучки. Як літак такий великий залізний зміг злетіти? Чому він не падає з неба? Чому крильцями НЕ махає, як пташка? І ще ціла сотня чому.  Ти обов`язково побачиш кабіну пілотів і навіть посидиш там! Обіцяю!
Початок: 14-00
ДЕТАЛЬНІШЕ

Майстер-клас "Казкові гноми"
ДАТА НАЙБЛИЖЧОГО МАЙСТЕР-КЛАСУ 17 ГРУДНЯ
Вже зовсім скоро ми святкуватимемо новорічні свята. Тому зараз найкращий час належно підготуватися до них і створити іграшки які прикрасять ваш дім і наповнять його відчуттям свята. Запрошуємо вас створити казкового гнома, з теплих і яскравих матеріалів. Хто такі гноми? Маленькі кумедні чоловічки з бородою, одягнені в шапки-ковпаки. Це казкові персонажі, які живуть у печерах та охороняють скарби, чи великі майстри і чарівники?
Початок: 12-30
ДЕТАЛЬНІШЕ

Розвиваюча пісочна гра
ДАТА НАЙБЛИЖЧОГО ЗАНЯТТЯ 18 ГРУДНЯ
Пісочна гра дозволяє вирішувати такі проблеми: сором`язливість, тривожність, страхи, порушення поведінки, агресія. Також пісочна гра допомагає і в навчальних цілях: розвиток мови, розвиток дрібної моторики, розвиток уяви, творчих здібностей. У процесі роботи з піском відбувається відреагування негативних емоцій, поліпшення емоційного стану дітей та корекція існуючих проблем. Для дітей 1,5-2,5 років.
Початок: 10-30
ДЕТАЛЬНІШЕ

СЕНСАЦІЯ! ТАЄМНИЦІ За лаштунками! Екскурсія в Національну оперу України
ДАТА НАЙБЛИЖЧОЇ ЕКСКУРСІЇ 20 ГРУДНЯ
Це буде не просте відвідування вистави, а абсолютно нове і непередаване відчуття.
Ми запрошуємо вас в чарівний і загадковий світ - залаштунки Національної опери України. До самого серцяі душі театру.
За півтори години до миті, коли театр наповниться глядачами, нашій групі відкриються таємниці залаштунків!
Екскурсовод розповість і покаже те, чого не бачить звичайний глядач :)
Початок: 17-20
ДЕТАЛЬНІШЕ

Канікули в музеї. Квест «Музейні дослідники»
ДАТА НАЙБЛИЖЧОЇ ЕКСКУРСІЇ 23 ГРУДНЯ
Знайка запрошує Вас на цікаву та захопливу гру «Музейні дослідники». 
На нас чекає багато цікавого.
Ми будемо шукаєти зашифровані картини, будемо грати в маджонг, складати пазли, малювати портрети. 
Дорослі також будуть зайняті роботою - на них чекає цікава та пізнавальна екскурсія по музею.
Початок:  12-00
ДЕТАЛЬНІШЕ

Майстер-клас з валяння "Веселі сніговики"
ДАТА НАЙБЛИЖЧОГО МАЙСТЕР-КЛАСУ 23 ГРУДНЯ

Як зліпити сніговика і не відморозити рук? Дуже легко! Зваляти його з вовни. Сніговик – символ дитячих зимових забав, герой зимових мультфільмів та улюбленець дітей і дорослих в холодну сніжну пору року.
Бажаєте сумістити корисне та приємне заняття для дитини? Вашій дитині більше 5 років? Приходьте до нас! Ваші діти власноруч зроблять смішних і добрих сніговиків. Робота з вовною приємна і корисна для дітей. Теплі тактильні відчуття, робота з кольором, розвиток мілкої моторики рук, пізнання нового в ремеслах, позитивне спілкування в групі однодумців та багато іншого. Чекаємо на вас!
Початок: 11-00
ДЕТАЛЬНІШЕ

Екскурсія на трамвайчику "Казковий ліс" + майстер-клас
ДАТА НАЙБЛИЖЧОЇ ЕКСКУРСІЇ 23 ГРУДНЯ
Незвичайна оглядова екскурсія на трамвайчику по маршруту Контрактова - Пуща Водиця - Контрактова.
Дізнаємося багато «цікавинок» з історії, побачимо наше місто в незвичайному ракурсі і наблизимося до природи в казковому лісі під Києвом. Ми будемо пити чай з печивом, милуватися чудовим краєвидом за вікном, обов`язково наповнимося цілющим повітрям Пущі і попустуємо на галявинці.  
Початок: 10-00

ДЕТАЛЬНІШЕ

Екскурсія для дітей в Лабораторію мультфільмів
ДАТА НАЙБЛИЖЧОЇ ЕКСКУРСІЇ 23 ГРУДНЯ
Всі діти в світі люблять мультфільми та їх героїв, казкових принцес, суперменів, бешкетних і смішних звіряток, цей світ чарівний і невичерпний для фантазії дитини. Запрошуємо побачити на власні очі "лабораторію казки" (анімаційна студія) де оживають улюблені персонажі і чарівників що їх оживляють під час захоплюючої екскурсії по той бік екрану. Діти побачать як створюються герої, разом з художниками-мультиплікаторами пройдуть майстер-клас, побачать, як робиться мультик, і візьмуть в його створенні безпосередню участь!
Початок: 13-00
ДЕТАЛЬНІШЕ

Екскурсія для дітей "Знайка в музичному світі"
ДАТА НАЙБЛИЖЧОЇ ЕКСКУРСІЇ  23 ГРУДНЯ
Запрошуємо всіх шанувальників музики (і не тільки) в дивовижний світ!
Ми познайомимось з різноманітними сучасними музичними інструментами, дізнаємось про історію їх виникнення. Окрім того, ми не тільки побачимо і почуємо ці інструменти, а й спробуємо на них грати!
Але це не все! По закінченню екскурсії всі бажаючі спробують себе в якості учасників музичного гурта та під керівництвом професіонала виконають музичну імпровізацію на ударних інструментах!!!
Після екскурсії всіх учасників буде нагороджено пам`ятними подарунками.
Початок: 12-00
ДЕТАЛЬНІШЕ

Уроки алхімії в старовинній аптеці
ДАТА НАЙБЛИЖЧОЇ ЕКСКУРСІЇ 23 ГРУДНЯ

Все дійство буде проходити в старовинній аптеці, якій вже 283 роки! Зараз це неймовірно цікавий музей і досі жива аптека. Ми відвідаємо кабінет аптекаря, підвальну лабораторію алхіміка, давню келію, де лікували настоями і молитвами, хату знахарки з запашними травами під стелею та старі аптечні підвали. Окрім ліків, на тутешніх полицях можна побачити старовинні банки з усім, що раніше продавали виключно в аптеках!
Початок: 12-00
ДЕТАЛЬНІШЕ

Майстер-клас з виготовлення домашнього шоколаду
ДАТА НАЙБЛИЖЧОГО МАЙСТЕР-КЛАСА 23 ГРУДНЯ
Чи буває так, щоб дитина не любила солодкого? А чи бувають мами, що не переживають за здоров`я малечі даючи чергову цукерку?
Який вихід? Навчитись створювати домашній корисний шоколад із доступних інгрідієнтів та насолоджуватись ласощами всією родиною!
Запрошуємо вас на оновлений сімейний майстер-клас по стровенню ароматного і корисного домашнього шоколаду без використання какао-бобів.
Початок: 11-00
ДЕТАЛЬНІШЕ

Майстер-клас "Майстер-клас з виготовлення натуральної косметики для дітей"
ДАТА ПРОВЕДЕННЯ  23 Грудня
Дівчата завжди дівчата! Навіть у наймолодшому віці вони вже цікавляться, а навіщо потрібна вся ця косметика?
Запрошуємо мам зі своїми дочками на майстер-клас із створення натуральної косметики!
Уявіть, як цікаво і приємно створити косметику саме для себе, лише із натуральних складників, з урахуванням власних смаків та побажань!
Ми зробимо два цікаві продукти, які можуть застосовувати і мами, і донечки. Це бальзам для губ на основі масла какао, а також дві бомбочки для ванни, які забавно шипітимуть та наповнять приміщення ніжним ароматом, а воду киснем і квітами лаванди або цитрусовою цедрою.
Початок: 12-00

ДЕТАЛЬНІШЕ

Екскурсія до замку Штейнгеля
ДАТА НАЙБЛИЖЧОГО МАЙСТЕР-КЛАСУ 24 ГРУДНЯ

Не всі споруди можуть похизуватися своїм загадковим походженням. Замок Штейнгеля, більш відомий як "Замок барона" - один будинків, що мають цікаву і загадкову історію. Він був побудований в 1898 році, і довгі роки викликав велику кількість розмов і суперечок як серед пересічних мешканців Києва, так і серед фахівців-архітекторів. За цей час будинок став об`єктом великої кількості легенд. Одна з них говорить, що будівля належала власнику тютюнової фабрики Сальве, який побудував його для своєї коханої.
Початок: 11-00
ДЕТАЛЬНІШЕ

Майстер-клас "Розпис пряничного будиночка"
ДАТА НАЙБЛИЖЧОГО МАЙСТЕР-КЛАСА 24 ГРУДНЯ

Пам`ятаєте казку братів Грімм про брата і сестру, Гензеля і Гретель? Саме з неї почалася історія пряничних будиночків. Цій історії вже більше 200 років. Казкові будиночки досі дуже популярні на різдвяних ярмарках, а прикрашання їх перетворилося на справжнє мистецтво. Батьки печуть будиночки для своїх дітей, щоб порадувати їх святковоими дивами. Будиночки випікають зі спеціального пряничного тіста з медом, прянощами, щоб воно довго не черствіло. Будиночком можна  милуватися все Різдво, а потім з великим апетитом з`їсти. Ми пропонуємо приєднатися до чудової традиції і оформити свій казковий будиночок, який принесе затишок, аромат в дім і радість дитині в процесі створення.
Початок: 11-00
ДЕТАЛЬНІШЕ

Екскурсія «Фабрика ялинкових прикрас» + майстер-клас
ДАТА НАЙБЛИЖЧОЇ ЕКСКУРСІЇ 24 ГРУДНЯ

Чи пам`ятаєте ви свою улюблену новорічну кульку з дитинства? Яке прекрасне було свято! Тато приносив ялинку і ви починали її прикрашати....
Разом ми вирушаємо на Фабрику Ялинкових Прикрас. На нас чекають конкурси, ігри, загадки, вікторини, мандарини. Ми дізнаємось про історію виникнення новорічного свята та Діда Мороза а також розмалюємо власну ялинкову кульку!
Початок: 11-00
ДЕТАЛЬНІШЕ

Екскурсія для дітей "Як створюється книга"
ДАТА НАЙБЛИЖЧОГО ЗАХОДУ 24 ГРУДНЯ

Друзі! Запрошуємо Вас на цікаву дитячу екскурсію, присвячену паперу і книгам.
Під час екскурсії ми ознайомимося з давньою технологією виготовлення паперу і книг. Зроблена власноруч книга зможе служити власнику не один рік. Ви зможете стати автором і записати на чистих аркушах власну історію. В музеї Книги і Друкарства України прослухаємо екскурсію і познайомимося зі старовинними рукописними книгами, різними верстатами і унікальними друкованими виданнями!
Початок: 12-00
ДЕТАЛЬНІШЕ

Майстер-клас "Скляні новорічні підсвічники"
ДАТА НАЙБЛИЖЧОЇ ЕКСКУРСІЇ 30 ГРУДНЯ
Коли календар відраховує останні дні грудня, виникає непереборне бажання прикрасити свій будинок так, щоб у ньому оселився дух свята.Виготовити свічник із скла дуже просто. Виглядає він ефектно, і наповнює ваше житло ще більшим теплом і затишком. Будь-яку прозору ємність можна використовувати як елемент декору. Обв`яжіть її шпагатом або атласною стрічкою, додайте  ялинову гілочку, пару шишок чи гроно ягід, трохи штучного снігу та блискіток. Покладіть всередину свічку-таблетку і насолоджуйтесь чарівним блиском полум`я.
Початок: 11-00
ДЕТАЛЬНІШЕ

СЕНСАЦІЯ! ТАЄМНИЦІ За лаштунками! Екскурсія в Національну оперу України
ДАТА НАЙБЛИЖЧОЇ ЕКСКУРСІЇ 30 ГРУДНЯ
Це буде не просте відвідування вистави, а абсолютно нове і непередаване відчуття.
Ми запрошуємо вас в чарівний і загадковий світ - залаштунки Національної опери України. До самого серцяі душі театру.
За півтори години до миті, коли театр наповниться глядачами, нашій групі відкриються таємниці залаштунків!
Екскурсовод розповість і покаже те, чого не бачить звичайний глядач :)
Початок: 17-20
ДЕТАЛЬНІШЕ
 
 

У плані можливі доповнення!
ЗАПИС НА КИЇВСЬКІ ЕКСКУРСІЇ і МАЙСТЕР-КЛАСИ
за тел. (044) 425 68 37, (067) 467 78 08
або через форму електронного запису
(в кінці детального опису будь-якого заходу)

Адреса компанії Клубу Активних Батьків "Знайка" - Поділ, вул. Межигірська, 54, оф.17

Нужна помощь?

клуб активных родителей

Киев, Подол, ул. Межигорская, 54, оф.17

Пн-Пт с 10:00 до 18:00

для связи в выходныеСледите за нами в социальных сетях
Не просто ПОДАРОЧНЫЙ СЕРТИФИКАТ — а ещё и ПОЗДРАВИТЕЛЬНАЯ ОТКРЫТКА от интернет-магазина «Знайка» — это возможность сделать
душевный и полезный подарок!
Сертификат на 500 грн     Сертификат на 100 грн

Для корпоративных клиентов мы можем изготовить ПОДАРОЧНЫЕ СЕРТИФИКАТЫ любого номинала, забрендированные логотипом вашей компании
ИНТЕРНЕТ-магазин:
(044) 425 1690
(044) 425 1343
(067) 547 2637
(063) 700 9961
(095) 919 0203
Фирменные магазины:
(044) 425 1690 - магазин в Киеве (Ярославская, 35/35)
(0512) 675067 - магазин в Николаеве (ул.Московская, 40/2)
(04868) 33550 - магазин в Ильичевске (ул. Ленина, 39-А)
Клуб активных родителей "Знайка"
(экскурсии, поездки, дни рождения, активити и пр.)
(044) 425 6837
(067) 467 7808
znaika@znaika.com.uaПерепечатка авторских описаний к товарам интернет-магазина "Знайка" www.znaika.com.ua запрещена.
Перепечатка материалов, опубликованных на страницах Клуба активных родителей www.znaika-club.com.ua, допускается только с указанием активной ссылки на сайт www.znaika-club.com.ua
Компания «Знайка» владеет исключительным правом на товарный знак "Знайка". Любое неправомерное использование товарного знака (имени) «Знайка» либо названия, схожего с зарегистрированным товарным знаком «Знайка» до степени смешения, является нарушением Закона «Об охране прав на знаки для товаров и услуг». Кроме того, любое неправомерное использование логотипов компании является нарушением Закона "Об авторском праве и смежных правах"
Подписаться на новости
Подписаться на новости
информация о графике экскурсий и поездках "Знайки" высылается один раз в неделю