интернет-магазин
О нашей компании Скидки    Оплата и доставка Как с нами связаться
   Поиск

Категории
Игрушки - приспособления, придуманные взрослыми, чтобы дети не мешали взрослым играть в свои игры.


условия сотрудничества

программы помощи детям

   Главная  |  Экскурсии |  КИЇВ. Екскурсії

Графік екскурсій і майстер-класів на ЛЮТИЙ-БЕРЕЗЕНЬ


Графік екскурсій і майстер-класів на ЛЮТИЙ-БЕРЕЗЕНЬ
Адреса офісу Клубу Активних Батьків "Знайка" - Поділ, вул. Межигірська, 54, оф.17КИЇВ. План екскурсій і майстер-класів на ЛЮТИЙ-БЕРЕЗЕНЬ. У плані можливі доповнення!
ЗАПИС НА КИЇВСЬКІ ЕКСКУРСІЇ та МАЙСТЕР-КЛАСИ за тел. (044) 425 68 37, (067) 467 78 08
або через форму електронного запису (в кінці детального опису будь-якого заходу)


  Ви можете придбати ПОДАРУНКОВИЙ СЕРТИФІКАТ на наші заходи!
  Для подарунка друзям, щоб уникнути вручення непотрібних і даремних речей!
   Для своєї дитини - нехай обере, чим вона хоче зайнятися!
   Ви можете замовити сертифікат на будь-яку суму!
   Ви можете використовувати його багато разів, поки на сертифікаті не закінчиться сума!

   Термін дії сертифіката - три місяці!

   Єдина умова для власника сертифіката - попередньо записатися на  наш захід (контактні телефони будуть на конверті з сертифікатом)

  Для придбання ПОДАРУНКОВОГО СЕРТИФІКАТУ
   телефонуйте нам (044) 425 68 37, (067) 467 78 08 або пишіть club@znaika.com.ua
У нас діє Акція "Сімейний квиток"*. Якщо у Вашій родині більше за
одну дитину, ми запрошуємо на екскурсію всю Вашу сім`ю, а оплатите
Ви лише за 3-х людей.
Акція діє для наступних екскурсій:
"Знайка все про літаки",   "Приятелюємо з технікою" та "Знайка в музичному світі".
 
* "Сімейний квиток" дійсний для сім`ї, при необхідності ми можемо попросити Вас надати підтверджуючі документи.

  «Київ в кубі: карта для мандрів, відкриттів та пригод!» —  представляємо новий унікальний продукт для творчих прогулянок Києвом
"Київ в кубі" —  це три маршрути для прогулянок, спеціально розроблені різноманітні та продумані варіанти для знайомства з Києвом за 1, 2 та 3 дні. Маршрути поєднують відомі пам’ятки та цікавості, звичайні і незвичні будівлі, секретні місця та жартівливі натяки, ідеї для дозвілля та пізнання нашого улюбленого міста.
Карту надруковано на сучасному високотехнологічному матеріалі Tyvek®, який майже неможливо розірвати. Вона вологостійка, легка, та не псується при інтенсивному використанні.
ДЕТАЛЬНІШЕ

Майстер-клас для мам "Прикраси з полімерної глини"
ДАТА НАЙБЛИЖЧОГО МАЙСТЕР-КЛАСУ 23 ЛЮТОГО

Творчі мами! Ви любите створювати дивовижні речі власноруч, але не можете знайти для цього час, бо діти постійно потребують вашої уваги? Саме для вас і відбудеться наш майстер-клас!
Приходьте з дітьми та насолоджуйтесь творчістю поки ваші діти гратимуть за займатимуться разом з групою Мінісад.
Будемо створювати прикраси в стилі ніжних та улюблених тістечок - макарунів. Ви зможете створити прикрасу для себе, або пару прикрас для себе і дочки - family look.

Початок: 10-30
ДЕТАЛЬНІШЕ

 
Екскурсія для дітей "Знай-ка все про літаки"
ДАТА НАЙБЛИЖЧОЇ ЕКСКУРСІЇ 24 ЛЮТОГО
Перший політ на літаку - незабутнє враження, особливо для дитини. А скільки питань виникає у маленького чомучки. Як літак такий великий залізний зміг злетіти? Чому він не падає з неба? Чому крильцями НЕ махає, як пташка? і ще ціла сотня чому. Ми весь політ розповідали дитині все, що знали про авіацію, а ось в кабіну пілотів потрапити так і не вдалося. Я була неслухняною, так? Звичайно ж ні! Ти обов`язково побачиш кабіну пілотів і навіть посидиш там! Обіцяю!
Початок: 17-00
ДЕТАЛЬНІШЕ

Курс для дітей "Розвиток емоційного інтелекта". Співпраця
ДАТА НАЙБЛИЖЧОГО ЗАНЯТТЯ 24 ЛЮТОГО
Останнім часом все більше привертає до себе увагу питання зв`язку почуттів та розуму, емоційного та раціонального, їх взаємного впливу та взаємодії. Емоційний інтелект (ЕІ) – явище, що поєднує вміння розрізняти та розуміти емоції, керувати власним емоційним станом та емоціями своїх партнерів по спілкуванню. ЕІ набуває особливої ваги в дошкільному та молодшому шкільному віці, під час активного емоційного становлення дітей. Протягом курса навчатимемось контролювати свої почуття, щоб вони не "переливались через край", спробуємо усвідомлено впливати на свої емоції та багато іншого. Для дітей 5-8 років.
Початок: 17-00
ДЕТАЛЬНІШЕ

Екскурсія для дітей в Лабораторію мультфільмів
ДАТА НАЙБЛИЖЧОЇ ЕКСКУРСІЇ 25 ЛЮТОГО
Яка дитина не любить мультики? Немає такої! Всі діти в світі люблять мультфільми та їх героїв, казкових принцес, суперменів, бешкетних і смішних звіряток, цей світ чарівний і невичерпний для фантазії дитини. Але мало хто знає, що це за "лабораторія казки" (анімаційна студія), де оживають їхні улюблені персонажі, хто ці чарівники, які дають їм життя. Ми пропонуємо вам і вашим дітям захоплюючу екскурсію по той бік екрану. Діти побачать, як створюються герої, потім разом з художниками-мультиплікаторами пройдуть майстер-клас, побачать, як робиться мультик, причому візьмуть в його створенні безпосередню участь і мальовані герої оживуть прямо у них на очах!
Початок: 13-00
ДЕТАЛЬНІШЕ


ФАБРИКА КАРАМЕЛІ. Майстер-клас для дітей з виготовлення льодяників
ДАТА НАЙБЛИЖЧОГО МАЙСТЕР-КЛАСУ 25 ЛЮТОГО
Ах! К-а-р-а-м-е-л-і !!! І слово ж яке солоденьке! Якщо ми запитаємо у дорослих людей, що ж їм згадується, коли ми говоримо про їхнє дитинство, то напевно почуємо відповідь про солодощі та іграшки.
Ми дорослішаємо, наші іграшки стають більш дорослими, але все наше життя від дитинства до старості нас супроводжують цукерки :)
Друзі, поспішаємо запросити вас на «фабрику карамельок»! Це не просто майстер-клас, це дивовижна і захоплююча подорож в радість!
Початок: 11-00
ДЕТАЛЬНІШЕ

Екскурсія на трамвайчику "Казковий ліс" + майстер-клас
ДАТА НАЙБЛИЖЧОЇ ЕКСКУРСІЇ 25 ЛЮТОГО
Екскурсія на трамвайчику «Казковий ліс».
Незвичайна оглядова екскурсія на трамвайчику по маршруту Контрактова - Пуща Водиця - Контрактова.
Дізнаємося багато «цікавинок» з історії, побачимо наше місто в незвичайному ракурсі і наблизимося до природи в казковому лісі під Києвом.
Осінній ліс надзвичайно прекрасний.
Ми будемо пити чай з печивом, милуватися чудовим краєвидом за вікном, обов`язково наповнимося цілющим повітрям Пущі і попустуємо на галявинці.
Початок: 10-00

ДЕТАЛЬНІШЕ

СЕНСАЦІЯ! ТАЄМНИЦІ За лаштунками! Екскурсія в Національну оперу України
ДАТА НАЙБЛИЖЧОЇ ЕКСКУРСІЇ 25 ЛЮТОГО
Це буде не просте відвідування вистави! Це абсолютно нове і непередаване відчуття.
Ми запрошуємо Вас в чарівний і загадковий світ - за лаштунками Національної опери України. У саме серце і душу театру.
За півтори години до того, як театр наповниться глядачами, нашій Знайківській групі відкриються таємниці закулісся! Екскурсовод розповість і покаже те, чого не бачить звичайний глядач :)
Початок: 10-20
ДЕТАЛЬНІШЕ

Майстер-клас "Кавовий живопис"
ДАТА НАЙБЛИЖЧОГО МАЙСТЕР-КЛАСА 25 ЛЮТОГО

Запрошуємо вас на майстер-клас з кавового живопису. Це дуже цікавий, не складний процес, для якого знадобиться кава, пензлики, якісний акварельний папір, чиста вода та серветки.
Напередодні Дня закоханих будемо творити на романтичну тему.
Будемо експериментувати з додаванням ванилі, цукру, кориці. Ніяких вікових обмежень!  Тривалість заняття 3 години. Всі матеріали включено у вартість майстер-класа.Тривалість заняття 3 години. Всі матеріали включені у вартість майстер-класу.
Початок: 15-00
ДЕТАЛЬНІШЕ

Майстер-клас "Миловаріння для юних естетів"
ДАТА НАЙБЛИЖЧОГО МАЙСТЕР-КЛАСУ 25 ЛЮТОГО
Запрошуємо на майстер-клас з миловаріння дітей від 8 років. Зробимо тематичну колекцію мила. Навчимося поєднувати колір, аромат та створювати власне ідеальне поєднання. Заключним моментом стане створення подарункової упаковки. Під час майстер-класа ви створите дві тематичні колекції з 3-5 шматочків мила та оригінальну упаковку для кожної з них.
Початок: 12-30
ДЕТАЛЬНІШЕ


Майстер-клас "Миловаріння для найменших"
ДАТА НАЙБЛИЖЧОГО МАЙСТЕР-КЛАСУ 25 ЛЮТОГО
Хто сказав, що миловаріння - це для дорослих? Знаєте як малюкам в ТапаЛапа Хауз подобається створювати мильне чаклунство?
Ну і будьте впевнені, ваш маленький творець точно буде мити руки при будь-якому зручному випадку. Більше ніяких умовлянь!
Запрошуємо діток від 2-х років і навіть молодше створити кілька шматочків свого власного неповторного мила різних кольорів, форм і ароматів.
Ми з вами робимо 3 шматочки мила, а поки воно буде застигати, дітвора зможе пограти в великий ігровий кімнаті клубу.
Рекомендований вік учасників від 2-6 років, можна і молодше.
Початок: 11-00
ДЕТАЛЬНІШЕ

Майстер-клас для дітей "Розпис зимових свічників"
ДАТА НАЙБЛИЖЧОГО МАЙСТЕР-КЛАСУ 25 ЛЮТОГО
Зима. Останній сніг, останні морози. Вдома тихо і затишно. Хочеться вкритись покривалом, заварити ароматного чаю, прочитати цікаву книгу та насолоджуватись сяйвом свічок.
Запрошуємо вас розписати власний зимовий свічник і створити його в техніці вітражного розпису по склу. Будь-яка звичайна склянка може бути перетворена вами на оригінальний та неповторний виріб.
Початок: 11-00
ДЕТАЛЬНІШЕ 

Майстер-клас "Розпис камінчиків"
ДАТА НАЙБЛИЖЧОГО МАЙСТЕР-КЛАСУ 25 ЛЮТОГО
Літо. Море. Кам`янистий пляж. Розмірений плескіт хвилі. Чайки в небі. Внутрішній спокій, розслабленість. Це мій літній настрій. А яким він буде у вас?Запрошуємо на майстер-клас, де ми будемо переносити свій настрій на гладкі камінці-гальку за допомогою акрилових фарб і спеціальних інструментів.
Кожен ваш малюнок - це ваша історія. Гра кольору, форми, текстури. Це заняття на кшталт медитації. Для дітвори - це урок творчості і посидючості. Для мам - справжній антистрес.
Початок: 13-00
ДЕТАЛЬНІШЕ  

Майстер-клас "Прикраси з полімерної глини"
ДАТА НАЙБЛИЖЧОГО МАЙСТЕР-КЛАСУ 25 ЛЮТОГО

Запрошуємо приєднатись до регулярної групи рукоділля для підлітків від 10 років та дорослих.
Робота в групі присвічена полімерній глині та прикрасам з неї. Ми вже робили каблучки, підвіски, браслети та брелоки. Цього разу будемо створювати фантазійні прикраси в техніці "в`язання". Також зробимо намистини-клубочки.

Початок: 15-00
ДЕТАЛЬНІШЕ


Курс "Школа вишуканих манер". Заняття 1: "Що таке етика та етикет"
ДАТА СТАРТА КУРСУ 25 ЛЮТОГО

Цей унікальний курс дає знання етикету в різних сферах життя, загальної культури поведінки, допомагає сформувати власний імідж та високу самооцінку, щоб почуватись впевнено та комфортно в будь-якому суспільстві в будь-яких обставинах.Саме в дитинстві закладаються основи поведінки, риси характера, звички. Від отриманного в дитинстві виховання залежить його майбутня успішність, освіта, кар`єра та життя в цілому.
Початок: 11-00
ДЕТАЛЬНІШЕ


Екскурсія для дітей "Як створюється книга"
ДАТА НАЙБЛИЖЧОГО ЗАХОДУ 26 ЛЮТОГО

Друзі! Запрошуємо Вас на цікаву дитячу екскурсію, присвячену ПАПЕРУ І КНИГАМ!!!
Під час відвідин музею нас чекає дивовижний майстер-клас з виготовлення власної книги!
В процесі ми ознайомимося з давньою технологією виготовлення паперу і книг. Технологія досить трудомістка. Але зроблена власноруч книга зможе служити Вам не один рік і Ви самі зможете стати автором, записуючи на чистих аркушах свою історію. Так що давайте створимо книгу для власної історії)
А на завершення нашої зустрічі ми в музеї Книги і Друкарства України прослухаємо екскурсію і познайомимося з неймовірними експонатами: старовинними рукописними книгами, різними верстатами і унікальними друкованими виданнями!)
Ви з нами? Приєднуйтесь!!
Початок: 12-00
ДЕТАЛЬНІШЕ

Секрети гончарства. Ліплення із глини. Майстер-клас
ДАТА НАЙБЛИЖЧОГО МАЙСТЕР-КЛАСУ 26 ЛЮТОГО

Ліплення для дітей - не тільки захоплююче заняття, але і дуже корисне. Воно приносить дитині незрівняне ні з чим задоволення.
У процесі занять у дитини розвивається творча уява і фантазія, покращується дрібна моторика рук.
В результаті майстер-класу ваша дитина зрозуміє основні принципи роботи з глиною, самостійно створить "пташку-свисток" і виріб на гончарному колі. Вийде у всіх)))
Початок: 11-00
ДЕТАЛЬНІШЕ


Розвиваюча пісочна гра
ДАТА НАЙБЛИЖЧОГО ЗАНЯТТЯ 26 ЛЮТОГО
Пісочна гра дозволяє вирішувати такі проблеми: сором`язливість, тривожність, страхи, порушення поведінки, агресія. Також пісочна гра допомагає і в навчальних цілях: розвиток мови, розвиток дрібної моторики, розвиток уяви, творчих здібностей. У процесі роботи з піском відбувається відреагування негативних емоцій, поліпшення емоційного стану дітей та корекція існуючих проблем. Для дітей 3-4 років.
Початок: 10-30
ДЕТАЛЬНІШЕ

Курс для дітей "Розвиток емоційного інтелекта". Співпраця.
ДАТА НАЙБЛИЖЧОГО ЗАНЯТТЯ 26 ЛЮТОГО

Останнім часом все більше привертає до себе увагу питання зв`язку почуттів та розуму, емоційного та раціонального, їх взаємного впливу та взаємодії. Емоційний інтелект (ЕІ) – явище, що поєднує вміння розрізняти та розуміти емоції, керувати власним емоційним станом та емоціями своїх партнерів по спілкуванню. ЕІ набуває особливої ваги в дошкільному та молодшому шкільному віці, під час активного емоційного становлення дітей. Протягом курса навчатимемось контролювати свої почуття, щоб вони не "переливались через край", спробуємо усвідомлено впливати на свої емоції та багато іншого. Для дітей 6-8 років.
Початок: 13-00
ДЕТАЛЬНІШЕ

Курс для дітей "Розвиток емоційного інтелекта". Співпраця.
ДАТА НАЙБЛИЖЧОГО ЗАНЯТТЯ 26 ЛЮТОГО

Останнім часом все більше привертає до себе увагу питання зв`язку почуттів та розуму, емоційного та раціонального, їх взаємного впливу та взаємодії. Емоційний інтелект (ЕІ) – явище, що поєднує вміння розрізняти та розуміти емоції, керувати власним емоційним станом та емоціями своїх партнерів по спілкуванню. ЕІ набуває особливої ваги в дошкільному та молодшому шкільному віці, під час активного емоційного становлення дітей. Протягом курса навчатимемось контролювати свої почуття, щоб вони не "переливались через край", спробуємо усвідомлено впливати на свої емоції та багато іншого. Для дітей 4-6 років.
Початок: 11-45
ДЕТАЛЬНІШЕ

Майстер-клас з валяння "День кота"
ДАТА НАЙБЛИЖЧОГО МАЙСТЕР-КЛАСА 26 ЛЮТОГО

Неможливо залишити поза увагою цього милого хулігана та романтика! Саме для нього створено окремий майстер-клас :)
Ми пропонуємо вам намалювати в техніці сухого валяння вусатого нічного співуна! Колір, породу та розмір обирати лише вам! Картина буде пухнаста, тепла і майже як жива.
Початок: 11-30
ДЕТАЛЬНІШЕ

Канікули в музеї. Квест «Музейні дослідники»
ДАТА НАЙБЛИЖЧОЇ ЕКСКУРСІЇ 4 БЕРЕЗНЯ
Знайка запрошує Вас на цікаву та захопливу гру «Музейні дослідники». 
На нас чекає багато цікавого.
Ми будемо шукаєти зашифровані картини, будемо грати в маджонг, складати пазли, малювати портрети. 
Дорослі також будуть зайняті роботою - на них чекає цікава та пізнавальна екскурсія по музею.
Початок:  12-00
ДЕТАЛЬНІШЕ

Уроки алхімії в старовинній аптеці
ДАТА НАЙБЛИЖЧОЇ ЕКСКУРСІЇ 4 БЕРЕЗНЯ

Все дійство буде проходити в старовинній аптеці, якій вже 283 роки! Зараз це неймовірно цікавий музей і досі жива аптека!!! Ми відвідаємо кабінет аптекаря (який був в ті часи і лікарем), і підвальну лабораторію алхіміка, і давню келію, де лікували настоями і молитвами, і хату знахарки з запашними травами під стелею, і старі аптечні підвали. На вітринах стоїть посуд для приготування трав`яних сумішей, різноманітні банки і склянки для лікарських препаратів, старовинні рецепти, інструменти фармацевтів минулих століть, заспиртовані змії і краби, з яких колись виготовлялися дивовижні препарати. Але, окрім ліків, на тутешніх полицях можна побачити старовинні банки з кремом, пудрою, духами, зубним порошком і навіть чорнилом, всі ці речі раніше продавалися виключно в аптеках!
Початок: 12-00
ДЕТАЛЬНІШЕ

Майстер-клас в сучасній творчій майстерні. NEW!
ДАТА НАЙБЛИЖЧОГО МАЙСТЕР-КЛАСА 4 БЕРЕЗНЯ
Запрошуємо дорослих та дітей від 6-ти років змайструвати власними руками цікаві роботи з дерева та скла: святкові прикраси, скляні листівки, обкладинки для блокнотів, підсвічники, декоративні скляні тарілки, сурікени, кинджали, мечі тризуби або MineCraft та багато іншого.
Творча майстерня - це місце, де діти і дорослі майструють та декорують, створюють цікаві художні роботи з дерева та скла за допомогою електроінструменту Dremel.Пропонуємо цікаву авторську навчальну програму, сучасну комфортабельну і безпечну майстерню, яка обладнана усіма потрібними інструментами, витяжкою і персональними засобами захисту.
Початок: 17-00
ДЕТАЛЬНІШЕ


Майстер-клас "Чоловічки з волоссям-травкою"
ДАТА НАЙБЛИЖЧОГО МАЙСТЕР-КЛАСУ 4 БЕРЕЗНЯ
Створити маленького зеленоволосого друга дуже просто! ЦЕ під силу навіть малюкам!Запрошуємо дітей від 2 років і навіть молодше створити таких загадкових істот. На майстер-класі ми змайструємо чоловічка з тирси та насіння трави. Вдома ви поставите їх у воду і почнеться диво - за тиждень в чоловічків відросте і закзеленіє зачіска! Згодом ви зможете створювати смішні стрижки або відрощувати довгі коси :)
Рекомендований вік учасників 2-6 років, можна молодше.
Начало: 11-00
ДЕТАЛЬНІШЕ

Майстер-клас з виготовлення домашнього шоколаду
ДАТА НАЙБЛИЖЧОГО МАЙСТЕР-КЛАСА 4 БЕРЕЗНЯ
Цієї осені пропонуємо вам серію майстер-класів по створенню ароматного домашнього шоколаду!
Порадуйте себе і своїх близьких вмінням приготувати надзвичайний десерт. Пригощайте гостей шоколадом, створеним власноруч із натуральних і доступних складників. Будемо використовувати какао-масло, какао боби, мед, насіння, горішки і сухофрукти на ваш смак! Майстер поділиться ідеальною пропорцією інгредієнтів, а далі ви матимете простір для фантазії за своїм смаком. В результаті ви отримаєте 100 г створеного власноруч шоколаду.
Початок: 11-00
ДЕТАЛЬНІШЕ

Майстер-клас "Ароматні свічки для хорошого настрою"
ДАТА НАЙБЛИЖЧОГО МАЙСТЕР-КЛАСУ 4 БЕРЕЗНЯ

Інколи, створити настрій може навіть аромат. Карамельний або ванільний налаштує доброзичливо напередодні нового дня. Свіжі цитрусові аромати дяють відчуття бодрості та свята. Запах лаванди розслабить після напруженого дня.
Запрошуємо вас на майстер-клас з виготовлення ароматизованих свічок. Ві зможете зробити одну велику і одну маленьку свічку.
Майстер-клас сподобається як дітям так і дорослим.
Початок: 11-00
ДЕТАЛЬНІШЕ

Майстер-клас "Виготовлення натуральної косметики для дітей"
ДАТА НАЙБЛИЖЧОГО МАЙСТЕР-КЛАСУ 4 БЕРЕЗНЯ

Уявіть, як цікаво і приємно створити косметику саме для себе, лише із натуральних складників, з урахуванням власних смаків та побажань!
Ми зробимо два цікаві продукти, які можуть застосовувати і мами, і донечки. Це бальзам для губ на основі масла какао, а також дві бомбочки для ванни, які забавно шипітимуть та наповнять приміщення ніжним ароматом, а воду киснем і квітами лаванди або цитрусовою цедрою.
Початок: 12-30
ДЕТАЛЬНІШЕ
 
Майстер-клас з декорування пляшок нитками
ДАТА НАЙБЛИЖЧОГО МАЙСТЕР-КЛАСУ 4 БЕРЕЗНЯ
Зробити ефектну вазу власноруч дуже легко! Все що нам знадобиться, це пляшка цікавої форми, різнокольорові нитки, тасьма, намистини, стрази та клей. І звичайно - фантазія!На майстер-класі ми задекоруємо пляшку-вазу, яка стане чудовою прикрасою інтер`єру, або оригінальним подарунком.
Початок: 14-00
ДЕТАЛЬНІШЕ

Майстер-клас "Плетіння браслетів Куміхімо"
ДАТА НАЙБЛИЖЧОГО МАЙСТЕР-КЛАСУ 4 БЕРЕЗНЯ

Запрошуємо модниць навчитись плести ефектні браслети Куміхімо. Японське мистецтво - на варті гарного настрою та яскравого образу.
На майстер-классі ви навчитесь як створити диск для плетіння браслеті, читати схеми Куміхімо, плести круглий браслет на 12 або16 ниток за обраним вами малюнком.
Тепер ви зможете створювати неповторні прикраси для себе та плести браслетики дружби для подруг.
Початок: 14-30
ДЕТАЛЬНІШЕ

Майстер-клас з флористики "Весняна галявина для мами"
ДАТА НАЙБЛИЖЧОЇ ЕКСКУРСІЇ 4 БЕРЕЗНЯ
Саме в дитинстві ми навчаємось мистецтву висловлення своїх почуттів не лише в словах і вчинках, але й в подарунках і мистецтві святкування різних подій.Мистецтво створювати тематичні, гармонійні, красиві букети стане в нагоді протягом всього життя. Квітами прикрашають дім, висловлюють свої почуття різним людям. В залежності від нагоди для букета добирають квіти, які найточніше висловлюють наші почуття: ніжність, пристрасть, вдячність, любов.
В програмі – створення тематичної композиції з декоративних та живих матеріалів до 8 Березня.
Початок:  11-00
ДЕТАЛЬНІШЕ

Секрети гончарства. Ліплення із глини. Майстер-клас
ДАТА НАЙБЛИЖЧОГО МАЙСТЕР-КЛАСУ 5 БЕРЕЗНЯ

Ліплення для дітей - не тільки захоплююче заняття, але і дуже корисне. Воно приносить дитині незрівняне ні з чим задоволення.
У процесі занять у дитини розвивається творча уява і фантазія, покращується дрібна моторика рук.
В результаті майстер-класу ваша дитина зрозуміє основні принципи роботи з глиною, самостійно створить "пташку-свисток" і виріб на гончарному колі. Вийде у всіх)))
Початок: 11-00
ДЕТАЛЬНІШЕ

Екстремальний день! Я - скелелаз!
ДАТА НАЙБЛИЖЧОЇ ЕКСКУРСІЇ 5 БЕРЕЗНЯ
Дитячі свята на скеледромі - це азартні, веселі, зовсім безпечні і безпрограшні змагання, які проводяться в кілька етапів, що складаються з ігрових конкурсів на будь-який смак. У кожному конкурсі є свої правила і завдання. Змагаючись учасники діляться на команди і, під керівництвом тренерів, бігають, лазають, стрибають, катаються на канаті і кільцях.
Наші дитячі свята будуть однаково цікаві як хлопчикам, так і дівчаткам. Їх формат найкращим чином відповідає очікуванням дітей у віці 6-13 років.
Початок: 11-00
ДЕТАЛЬНІШЕ

LITTLE ШЕФ! Майстер-клас для дітей з приготування італійської піцци
ДАТА НАЙБЛИЖЧОГО МАЙСТЕР-КЛАСА 5 БЕРЕЗНЯ

Хто не любить піццу? Це улюблена страва для дітей та дорослих.
А піцца приготована власноруч - це набагато смачніше та приємніше:)
На нашому майстер-класі маленькі кулінари разом з піцайолою навчаться готувати справжню італійську піццу у вигляді самчного чоловічка (обличчя). Кожен учасник зробить одну піццу, учасники працюють в командах по троє дітей. Весь процес приготування - своєрідна захоплююча гра. На дитину чекають веселі конкурси та смачні історії.
По закінченню майстер-класа маленькі шефи отримають сертифікати, родина питиме сік і куштуватиме піццу, створену руками дитини.
Початок: 12-00
ДЕТАЛЬНІШЕ

Майстер-клас з валяння "Мама і я"
ДАТА НАЙБЛИЖЧОГО МАЙСТЕР-КЛАСА 5 БЕРЕЗНЯ

Мама - найперше слово в житті кожного! Материнська любов гріє та захищає. Це сильніше почуття на всьому світі, спрямоване на власного малюка.
Давайте подаруємо нашим мамам символ нашої до них любові, теплу та неповторну статуетку.
Початок: 11-30
ДЕТАЛЬНІШЕ

Солодкий майстер-клас "Пряничний подарунок до 8 Березня"
ДАТА НАЙБЛИЖЧОГО МАЙСТЕР-КЛАСА 7 БЕРЕЗНЯ

Наближається свято весни 8 березня. Саме до цієї дати Знайки підготували смачний майстер-клас, під час якого кожен зможе власноруч створити чудовий подарунок - пряничний букет до свята.
Початок: 17-00
ДЕТАЛЬНІШЕ

Екскурсія для дітей "Знай-ка все про літаки"
ДАТА НАЙБЛИЖЧОЇ ЕКСКУРСІЇ 10 БЕРЕЗНЯ
Перший політ на літаку - незабутнє враження, особливо для дитини. А скільки питань виникає у маленького чомучки. Як літак такий великий залізний зміг злетіти? Чому він не падає з неба? Чому крильцями НЕ махає, як пташка? І ще ціла сотня чому. Ми весь політ розповідали дитині все, що знали про авіацію, а ось в кабіну пілотів потрапити так і не вдалося. Я була неслухняною, так? Звичайно ж ні! Ти обов`язково побачиш кабіну пілотів і навіть посидиш там! Обіцяю!
Початок: 17-00
ДЕТАЛЬНІШЕ

  Екскурсія для дітей в Лабораторію мультфільмів
ДАТА НАЙБЛИЖЧОЇ ЕКСКУРСІЇ 11 БЕРЕЗНЯ
Яка дитина не любить мультики? Немає такої! Всі діти в світі люблять мультфільми та їх героїв, казкових принцес, суперменів, бешкетних і смішних звіряток, цей світ чарівний і невичерпний для фантазії дитини. Але мало хто знає, що це за "лабораторія казки" (анімаційна студія), де оживають їхні улюблені персонажі, хто ці чарівники, які дають їм життя. Ми пропонуємо вам і вашим дітям захоплюючу екскурсію по той бік екрану. Діти побачать, як створюються герої, потім разом з художниками-мультиплікаторами пройдуть майстер-клас, побачать, як робиться мультик, причому візьмуть в його створенні безпосередню участь і мальовані герої оживуть прямо у них на очах!
Початок: 13-00
ДЕТАЛЬНІШЕ

Екскурсія на трамвайчику "Казковий ліс" + майстер-клас
ДАТА НАЙБЛИЖЧОЇ ЕКСКУРСІЇ 11 БЕРЕЗНЯ
Екскурсія на трамвайчику «Казковий ліс».
Незвичайна оглядова екскурсія на трамвайчику по маршруту Контрактова - Пуща Водиця - Контрактова.
Дізнаємося багато «цікавинок» з історії, побачимо наше місто в незвичайному ракурсі і наблизимося до природи в казковому лісі під Києвом.
Осінній ліс надзвичайно прекрасний.
Ми будемо пити чай з печивом, милуватися чудовим краєвидом за вікном, обов`язково наповнимося цілющим повітрям Пущі і попустуємо на галявинці.
Початок: 10-00

ДЕТАЛЬНІШЕ

ФАБРИКА КАРАМЕЛІ. Майстер-клас для дітей з виготовлення льодяників
ДАТА НАЙБЛИЖЧОГО МАЙСТЕР-КЛАСУ 11 БЕРЕЗНЯ
Ах! К-а-р-а-м-е-л-і !!! І слово ж яке солоденьке! Якщо ми запитаємо у дорослих людей, що ж їм згадується, коли ми говоримо про їхнє дитинство, то напевно почуємо відповідь про солодощі та іграшки.
Ми дорослішаємо, наші іграшки стають більш дорослими, але все наше життя від дитинства до старості нас супроводжують цукерки :)
Друзі, поспішаємо запросити вас на «фабрику карамельок»! Це не просто майстер-клас, це дивовижна і захоплююча подорож в радість!
Початок: 11-00
ДЕТАЛЬНІШЕ

Екскурсія для всієї родини "За лаштунками кіностудії FILM.UA"
ДАТА НАЙБЛИЖЧОЇ ЕКСКУРСІЇ 11 БЕРЕЗНЯ
Запрошуємо всіх «зануритися» в світ кіно зі «Знайкою»!
Захоплююча прогулянка розкриє для нас всі секрети кіновиробництва: від зародження ідеї фільму до втілення її на екрані в будь-якій точці планети зі спецефектами і об`ємним звуком.
Під час екскурсії у нас буде можливість взяти участь в процесі підготовки до зйомок, подивитися, як проходять самі зйомки, побачити, яким чином знятий матеріал перетворюється в цілісну картинку, і що можна з нею зробити за допомогою комп`ютера. Чекаємо всіх, кому необхідні нові знання і гарний настрій!
Початок: 12-00

ДЕТАЛЬНІШЕ

Секрети гончарства. Ліплення із глини. Майстер-клас
ДАТА НАЙБЛИЖЧОГО МАЙСТЕР-КЛАСУ 12 БЕРЕЗНЯ

Ліплення для дітей - не тільки захоплююче заняття, але і дуже корисне. Воно приносить дитині незрівняне ні з чим задоволення.
У процесі занять у дитини розвивається творча уява і фантазія, покращується дрібна моторика рук.
В результаті майстер-класу ваша дитина зрозуміє основні принципи роботи з глиною, самостійно створить "пташку-свисток" і виріб на гончарному колі. Вийде у всіх)))
Початок: 11-00
ДЕТАЛЬНІШЕ

Екскурсія для дітей "Як створюється книга"
ДАТА НАЙБЛИЖЧОГО ЗАХОДУ 12 БЕРЕЗНЯ

Друзі! Запрошуємо Вас на цікаву дитячу екскурсію, присвячену ПАПЕРУ І КНИГАМ!!!
Під час відвідин музею нас чекає дивовижний майстер-клас з виготовлення власної книги!
В процесі ми ознайомимося з давньою технологією виготовлення паперу і книг. Технологія досить трудомістка. Але зроблена власноруч книга зможе служити Вам не один рік і Ви самі зможете стати автором, записуючи на чистих аркушах свою історію. Так що давайте створимо книгу для власної історії)
А на завершення нашої зустрічі ми в музеї Книги і Друкарства України прослухаємо екскурсію і познайомимося з неймовірними експонатами: старовинними рукописними книгами, різними верстатами і унікальними друкованими виданнями!)
Ви з нами? Приєднуйтесь!!
Початок: 12-00
ДЕТАЛЬНІШЕ

СЕНСАЦІЯ! ТАЄМНИЦІ За лаштунками! Екскурсія в Національну оперу України
ДАТА НАЙБЛИЖЧОЇ ЕКСКУРСІЇ 12 БЕРЕЗНЯ
Це буде не просте відвідування вистави! Це абсолютно нове і непередаване відчуття.
Ми запрошуємо Вас в чарівний і загадковий світ - за лаштунками Національної опери України. У саме серце і душу театру.
За півтори години до того, як театр наповниться глядачами, нашій Знайківській групі відкриються таємниці закулісся! Екскурсовод розповість і покаже те, чого не бачить звичайний глядач :)
Початок: 10-20
ДЕТАЛЬНІШЕ

Майстер-клас з сухого валяння «Барбоскіни»
ДАТА НАЙБЛИЖЧОГО МАЙСТЕР-КЛАСА 12 БЕРЕЗНЯ

«Собака – друг людини!», а ще найвідданіший домашній улюбленець.
Діти називають собаку веселою, доброю, лагідною твариною. Собаку завжди хочеться взяти з собою, обійняти - і він обов`язково крутне на радощах хвостом і лизне вас в щоку.
Будемо створювати іграшкового друга-собаку на нашому майстер-класі! Колір, породу та розмір ви оберете самостійно!
Початок: 11-30
ДЕТАЛЬНІШЕ

Майстер-клас зі створення картини "День кота"
ДАТА НАЙБЛИЖЧОГО МАЙСТЕР-КЛАСА 12 БЕРЕЗНЯ

Неможливо залишити поза увагою цього милого хулігана та романтика! Саме для нього створено окремий майстер-клас :)
Ми пропонуємо вам намалювати в техніці сухого валяння вусатого нічного співуна! Колір, породу та розмір обирати лише вам! Картина буде пухнаста, тепла і майже як жива.
Початок: 11-30
ДЕТАЛЬНІШЕ

Уроки алхімії в старовинній аптеці
ДАТА НАЙБЛИЖЧОЇ ЕКСКУРСІЇ 18 БЕРЕЗНЯ

Все дійство буде проходити в старовинній аптеці, якій вже 283 роки! Зараз це неймовірно цікавий музей і досі жива аптека!!! Ми відвідаємо кабінет аптекаря (який був в ті часи і лікарем), і підвальну лабораторію алхіміка, і давню келію, де лікували настоями і молитвами, і хату знахарки з запашними травами під стелею, і старі аптечні підвали. На вітринах стоїть посуд для приготування трав`яних сумішей, різноманітні банки і склянки для лікарських препаратів, старовинні рецепти, інструменти фармацевтів минулих століть, заспиртовані змії і краби, з яких колись виготовлялися дивовижні препарати. Але, окрім ліків, на тутешніх полицях можна побачити старовинні банки з кремом, пудрою, духами, зубним порошком і навіть чорнилом, всі ці речі раніше продавалися виключно в аптеках!
Початок: 12-00
ДЕТАЛЬНІШЕ

Майстер-клас в сучасній творчій майстерні. NEW!
ДАТА НАЙБЛИЖЧОГО МАЙСТЕР-КЛАСА 18 БЕРЕЗНЯ
Запрошуємо дорослих та дітей від 6-ти років змайструвати власними руками цікаві роботи з дерева та скла: святкові прикраси, скляні листівки, обкладинки для блокнотів, підсвічники, декоративні скляні тарілки, сурікени, кинджали, мечі тризуби або MineCraft та багато іншого.
Творча майстерня - це місце, де діти і дорослі майструють та декорують, створюють цікаві художні роботи з дерева та скла за допомогою електроінструменту Dremel.Пропонуємо цікаву авторську навчальну програму, сучасну комфортабельну і безпечну майстерню, яка обладнана усіма потрібними інструментами, витяжкою і персональними засобами захисту.
Початок: 17-00
ДЕТАЛЬНІШЕ

Таємниці лялькового театру!
ДАТА НАЙБЛИЖЧОЇ ЕКСКУРСІЇ 18 БЕРЕЗНЯ

І знову Знайка відкриває Вам таємниці... На цей раз таємниці лялькового театру!
Ми дізнаємося як робляться спектаклі, починаючи з вибору п`єси і закінчуючи репетиціями. Дізнаємося про роботу чарівників з театральних цехів, які своєю унікальною майстерністю створюють дивовижний світ казки, який ми бачимо на театральній сцені.
Ми дізнаємося хто такі ляльководи, художники-бутафори, художники-модельєри. А ще, виявляється, в театрі працюють механіки - люди, які допомагають ожити ляльковим артистам за допомогою прихованих хитромудрих механізмів! Ми відкриємо для себе багато нових театральних професій!
Початок: 12-00
ДЕТАЛЬНІШЕ

 Секрети гончарства. Ліплення із глини. Майстер-клас
ДАТА НАЙБЛИЖЧОГО МАЙСТЕР-КЛАСУ 19 БЕРЕЗНЯ

Ліплення для дітей - не тільки захоплююче заняття, але і дуже корисне. Воно приносить дитині незрівняне ні з чим задоволення.
У процесі занять у дитини розвивається творча уява і фантазія, покращується дрібна моторика рук.
В результаті майстер-класу ваша дитина зрозуміє основні принципи роботи з глиною, самостійно створить "пташку-свисток" і виріб на гончарному колі. Вийде у всіх)))
Початок: 11-00
ДЕТАЛЬНІШЕ

  Екскурсія для дітей в Лабораторію мультфільмів
ДАТА НАЙБЛИЖЧОЇ ЕКСКУРСІЇ 25 БЕРЕЗНЯ
Яка дитина не любить мультики? Немає такої! Всі діти в світі люблять мультфільми та їх героїв, казкових принцес, суперменів, бешкетних і смішних звіряток, цей світ чарівний і невичерпний для фантазії дитини. Але мало хто знає, що це за "лабораторія казки" (анімаційна студія), де оживають їхні улюблені персонажі, хто ці чарівники, які дають їм життя. Ми пропонуємо вам і вашим дітям захоплюючу екскурсію по той бік екрану. Діти побачать, як створюються герої, потім разом з художниками-мультиплікаторами пройдуть майстер-клас, побачать, як робиться мультик, причому візьмуть в його створенні безпосередню участь і мальовані герої оживуть прямо у них на очах!
Початок: 13-00
ДЕТАЛЬНІШЕ

Екскурсія на трамвайчику "Казковий ліс" + майстер-клас
ДАТА НАЙБЛИЖЧОЇ ЕКСКУРСІЇ 25 БЕРЕЗНЯ
Екскурсія на трамвайчику «Казковий ліс».
Незвичайна оглядова екскурсія на трамвайчику по маршруту Контрактова - Пуща Водиця - Контрактова.
Дізнаємося багато «цікавинок» з історії, побачимо наше місто в незвичайному ракурсі і наблизимося до природи в казковому лісі під Києвом.
Осінній ліс надзвичайно прекрасний.
Ми будемо пити чай з печивом, милуватися чудовим краєвидом за вікном, обов`язково наповнимося цілющим повітрям Пущі і попустуємо на галявинці.
Початок: 10-00

ДЕТАЛЬНІШЕ

ФАБРИКА КАРАМЕЛІ. Майстер-клас для дітей з виготовлення льодяників
ДАТА НАЙБЛИЖЧОГО МАЙСТЕР-КЛАСУ 25 БЕРЕЗНЯ
Ах! К-а-р-а-м-е-л-і !!! І слово ж яке солоденьке! Якщо ми запитаємо у дорослих людей, що ж їм згадується, коли ми говоримо про їхнє дитинство, то напевно почуємо відповідь про солодощі та іграшки.
Ми дорослішаємо, наші іграшки стають більш дорослими, але все наше життя від дитинства до старості нас супроводжують цукерки :)
Друзі, поспішаємо запросити вас на «фабрику карамельок»! Це не просто майстер-клас, це дивовижна і захоплююча подорож в радість!
Початок: 11-00
ДЕТАЛЬНІШЕ

Екскурсія для дітей "Як створюється книга"
ДАТА НАЙБЛИЖЧОГО ЗАХОДУ 25 БЕРЕЗНЯ

Друзі! Запрошуємо Вас на цікаву дитячу екскурсію, присвячену ПАПЕРУ І КНИГАМ!!!
Під час відвідин музею нас чекає дивовижний майстер-клас з виготовлення власної книги!
В процесі ми ознайомимося з давньою технологією виготовлення паперу і книг. Технологія досить трудомістка. Але зроблена власноруч книга зможе служити Вам не один рік і Ви самі зможете стати автором, записуючи на чистих аркушах свою історію. Так що давайте створимо книгу для власної історії)
А на завершення нашої зустрічі ми в музеї Книги і Друкарства України прослухаємо екскурсію і познайомимося з неймовірними експонатами: старовинними рукописними книгами, різними верстатами і унікальними друкованими виданнями!)
Ви з нами? Приєднуйтесь!!
Початок: 12-00
ДЕТАЛЬНІШЕ

Секрети гончарства. Ліплення із глини. Майстер-клас
ДАТА НАЙБЛИЖЧОГО МАЙСТЕР-КЛАСУ 26 БЕРЕЗНЯ

Ліплення для дітей - не тільки захоплююче заняття, але і дуже корисне. Воно приносить дитині незрівняне ні з чим задоволення.
У процесі занять у дитини розвивається творча уява і фантазія, покращується дрібна моторика рук.
В результаті майстер-класу ваша дитина зрозуміє основні принципи роботи з глиною, самостійно створить "пташку-свисток" і виріб на гончарному колі. Вийде у всіх)))
Початок: 11-00
ДЕТАЛЬНІШЕ

СЕНСАЦІЯ! ТАЄМНИЦІ За лаштунками! Екскурсія в Національну оперу України
ДАТА НАЙБЛИЖЧОЇ ЕКСКУРСІЇ 26 БЕРЕЗНЯ
Це буде не просте відвідування вистави! Це абсолютно нове і непередаване відчуття.
Ми запрошуємо Вас в чарівний і загадковий світ - за лаштунками Національної опери України. У саме серце і душу театру.
За півтори години до того, як театр наповниться глядачами, нашій Знайківській групі відкриються таємниці закулісся! Екскурсовод розповість і покаже те, чого не бачить звичайний глядач :)
Початок: 17-20
ДЕТАЛЬНІШЕ

Майстер-клас з сухого валяння "Весняний ведмідь"
ДАТА НАЙБЛИЖЧОГО МАЙСТЕР-КЛАСА 26 БЕРЕЗНЯ
Ведмедик міцно взимку спав, але весна близько, час прокидатись. Ведмідь символізує силу, спокій, косолапу ходу, нестримний апетит та материнську турботу про дітей. Саме тому ведмідь - ідеальний варіант подарунка мамі та татові, будь-якій близькій людині. Кожен побачить в цьому ведмедику щось своє :)
Початок: 11-30
ДЕТАЛЬНІШЕ
 
Екстремальний день! Я - скелелаз!
ДАТА НАЙБЛИЖЧОЇ ЕКСКУРСІЇ 27 БЕРЕЗНЯ
Дитячі свята на скеледромі - це азартні, веселі, зовсім безпечні і безпрограшні змагання, які проводяться в кілька етапів, що складаються з ігрових конкурсів на будь-який смак. У кожному конкурсі є свої правила і завдання. Змагаючись учасники діляться на команди і, під керівництвом тренерів, бігають, лазають, стрибають, катаються на канаті і кільцях.
Наші дитячі свята будуть однаково цікаві як хлопчикам, так і дівчаткам. Їх формат найкращим чином відповідає очікуванням дітей у віці 6-13 років.
Початок: 11-00
ДЕТАЛЬНІШЕ

Майстер-клас з приготування суші!
ДАТА НАЙБЛИЖЧОГО МАЙСТЕР-КЛАСУ 27 БЕРЕЗНЯ

«Чим зайняти улюблене чадо у вільний від садочка і школи час?» хвилює багатьох батьків.
У нас є для вас прекрасний варіант: відведіть спадкоємців вчитися готувати! Та не просто готувати, а яскраві, красиві, з захоплюючим процесом приготування страви японської кухні. Наші кухарі розкажуть юним кулінарам про Японію, розкриють секрети кухарської майстерності по-японськи, навчать робити правильні роли, улюблені десерти і лимонади, а також допоможуть втілити фантазії вашої дитини на тарілці за допомогою корисних і смачних продуктів. Ну і звичайно в програмі розвиваючі ігри, перегляд цікавих фільмів про Японію і дегустація власноруч приготованих кулінарних шедеврів.
Діти від 5 до 10 років готуватимуть рисові колобки Темарі (4шт круглих суші  з вугром, омлетом, крабовою паличкою та креветкою). Десерт - солодкий млинчик з фруктамии (крем+банан, полуниця, персик) та лимонад. Кожна дитина приготує свою страву і зможе пригостити батьків. Чекаємо Вас! 
Початок: 18-00
ДЕТАЛЬНІШЕ

Екскурсія для дітей "Знай-ка все про літаки"
ДАТА НАЙБЛИЖЧОЇ ЕКСКУРСІЇ 28 БЕРЕЗНЯ
Перший політ на літаку - незабутнє враження, особливо для дитини. А скільки питань виникає у маленького чомучки. Як літак такий великий залізний зміг злетіти? Чому він не падає з неба? Чому крильцями НЕ махає, як пташка? І ще ціла сотня чому. Ми весь політ розповідали дитині все, що знали про авіацію, а ось в кабіну пілотів потрапити так і не вдалося. Я була неслухняною, так? Звичайно ж ні! Ти обов`язково побачиш кабіну пілотів і навіть посидиш там! Обіцяю!
Початок: 16-00
ДЕТАЛЬНІШЕ

Майстер-клас з сухого валяння "Руда білка"
ДАТА НАЙБЛИЖЧОЇ ЕКСКУРСІЇ 28 БЕРЕЗНЯ
Білка є втіленням жвавості, спритності, невтомності. Через свою природню пристрасть запасати їжу на холодні періоди року, ми сприймаємо білку як пухнасту, дбайливу хазяйку. Давайте поселимо вдома власну білку - втілення енергії! Зробимо білку в техніці сухого валяння. Сухе валяння спеціальними голками для фільцювання нагадує ліплення і дозволяє отримати об`ємні іграшки. Техніка дуже проста та цікава для дітей! Вона не потребує ніякої додаткової підготовки. Величезний вибір кольорів та відтінків вовни задовольнить політ фантазії будь-якого юного творця.
Початок: 11-30
ДЕТАЛЬНІШЕ

Канікули в музеї. Квест «Музейні дослідники»
ДАТА НАЙБЛИЖЧОЇ ЕКСКУРСІЇ 29 БЕРЕЗНЯ
Знайка запрошує Вас на цікаву та захопливу гру «Музейні дослідники». 
На нас чекає багато цікавого.
Ми будемо шукаєти зашифровані картини, будемо грати в маджонг, складати пазли, малювати портрети. 
Дорослі також будуть зайняті роботою - на них чекає цікава та пізнавальна екскурсія по музею.
Початок:  12-00
ДЕТАЛЬНІШЕ

Майстер-клас в сучасній творчій майстерні. NEW!
ДАТА НАЙБЛИЖЧОГО МАЙСТЕР-КЛАСА 29 БЕРЕЗНЯ
Запрошуємо дорослих та дітей від 6-ти років змайструвати власними руками цікаві роботи з дерева та скла: святкові прикраси, скляні листівки, обкладинки для блокнотів, підсвічники, декоративні скляні тарілки, сурікени, кинджали, мечі тризуби або MineCraft та багато іншого.
Творча майстерня - це місце, де діти і дорослі майструють та декорують, створюють цікаві художні роботи з дерева та скла за допомогою електроінструменту Dremel.Пропонуємо цікаву авторську навчальну програму, сучасну комфортабельну і безпечну майстерню, яка обладнана усіма потрібними інструментами, витяжкою і персональними засобами захисту.
Початок: 15-00
ДЕТАЛЬНІШЕ

  Екскурсія для дітей в Лабораторію мультфільмів
ДАТА НАЙБЛИЖЧОЇ ЕКСКУРСІЇ 29 БЕРЕЗНЯ
Яка дитина не любить мультики? Немає такої! Всі діти в світі люблять мультфільми та їх героїв, казкових принцес, суперменів, бешкетних і смішних звіряток, цей світ чарівний і невичерпний для фантазії дитини. Але мало хто знає, що це за "лабораторія казки" (анімаційна студія), де оживають їхні улюблені персонажі, хто ці чарівники, які дають їм життя. Ми пропонуємо вам і вашим дітям захоплюючу екскурсію по той бік екрану. Діти побачать, як створюються герої, потім разом з художниками-мультиплікаторами пройдуть майстер-клас, побачать, як робиться мультик, причому візьмуть в його створенні безпосередню участь і мальовані герої оживуть прямо у них на очах!
Початок: 13-00
ДЕТАЛЬНІШЕ

Екскурсія для всієї родини "За лаштунками кіностудії FILM.UA"
ДАТА НАЙБЛИЖЧОЇ ЕКСКУРСІЇ 30 БЕРЕЗНЯ
Запрошуємо всіх «зануритися» в світ кіно зі «Знайкою»!
Захоплююча прогулянка розкриє для нас всі секрети кіновиробництва: від зародження ідеї фільму до втілення її на екрані в будь-якій точці планети зі спецефектами і об`ємним звуком.
Під час екскурсії у нас буде можливість взяти участь в процесі підготовки до зйомок, подивитися, як проходять самі зйомки, побачити, яким чином знятий матеріал перетворюється в цілісну картинку, і що можна з нею зробити за допомогою комп`ютера. Чекаємо всіх, кому необхідні нові знання і гарний настрій!
Початок: 12-00

ДЕТАЛЬНІШЕ

Квест "Таємниці Києва"
ДАТА НАЙБЛИЖЧОГО КВЕСТУ 30 БЕРЕЗНЯ
У всіх людей є секрети. Кожна людина, предмет і місце - таємниця і загадка. І наше прекрасне місто Київ не виключення. Він зберігає більше таємниць ніж ми можемо уявити. Повірте, столиця має свої секрети. Саме в Хелловін, найстрашніший і вкритий темрявою вечір ми намагатимемось дізнатись що саме приховує від нас це прекрасне і величне місто. Приєднуйтесь без страху і сумнівів!
Початок: 17-00
ДЕТАЛЬНІШЕ

 Уроки алхімії в старовинній аптеці
ДАТА НАЙБЛИЖЧОЇ ЕКСКУРСІЇ 31 БЕРЕЗНЯ

Все дійство буде проходити в старовинній аптеці, якій вже 283 роки! Зараз це неймовірно цікавий музей і досі жива аптека!!! Ми відвідаємо кабінет аптекаря (який був в ті часи і лікарем), і підвальну лабораторію алхіміка, і давню келію, де лікували настоями і молитвами, і хату знахарки з запашними травами під стелею, і старі аптечні підвали. На вітринах стоїть посуд для приготування трав`яних сумішей, різноманітні банки і склянки для лікарських препаратів, старовинні рецепти, інструменти фармацевтів минулих століть, заспиртовані змії і краби, з яких колись виготовлялися дивовижні препарати. Але, окрім ліків, на тутешніх полицях можна побачити старовинні банки з кремом, пудрою, духами, зубним порошком і навіть чорнилом, всі ці речі раніше продавалися виключно в аптеках!
Початок: 12-00
ДЕТАЛЬНІШЕУ плані можливі доповнення!
ЗАПИС НА КИЇВСЬКІ ЕКСКУРСІЇ і МАЙСТЕР-КЛАСИ
за тел. (044) 425 68 37, (067) 467 78 08
або через форму електронного запису
(в кінці детального опису будь-якого заходу)

Адреса компанії Клубу Активних Батьків "Знайка" - Поділ, вул. Межигірська, 54, оф.17

Нужна помощь?

клуб активных родителей

Киев, Подол, ул. Межигорская, 54, оф.17

Пн-Пт с 10:00 до 18:00

(044) 425 6837

(067) 467 7808

для связи в выходные

(067) 467 7808Следите за нами в социальных сетяхИНТЕРНЕТ-магазин:
(044) 425 1690
(044) 425 1343
(067) 547 2637
(063) 700 9961
(095) 919 0203
Фирменные магазины:
(044) 425 1690 - магазин в Киеве (Ярославская, 35/35)
(0512) 675067 - магазин в Николаеве (ул.Московская, 40/2)
(04868) 33550 - магазин в Ильичевске (ул. Ленина, 39-А)
Клуб активных родителей "Знайка"
(экскурсии, поездки, дни рождения, активити и пр.)
(044) 425 6837
(067) 467 7808
znaika@znaika.com.uaПерепечатка авторских описаний к товарам интернет-магазина "Знайка" www.znaika.com.ua запрещена.
Перепечатка материалов, опубликованных на страницах Клуба активных родителей www.znaika-club.com.ua, допускается только с указанием активной ссылки на сайт www.znaika-club.com.ua
Компания «Знайка» владеет исключительным правом на товарный знак "Знайка". Любое неправомерное использование товарного знака (имени) «Знайка» либо названия, схожего с зарегистрированным товарным знаком «Знайка» до степени смешения, является нарушением Закона «Об охране прав на знаки для товаров и услуг». Кроме того, любое неправомерное использование логотипов компании является нарушением Закона "Об авторском праве и смежных правах"
Подписаться на новости
Подписаться на новости
информация о графике экскурсий и поездках "Знайки" высылается один раз в неделю