интернет-магазин
О нашей компании Скидки    Оплата и доставка Как с нами связаться
   Поиск

Категории
Родители - настолько простые устройства, что ими могут управлять даже дети.


условия сотрудничества

программы помощи детям

   Главная  
|  Экскурсии |  КИЇВ. Екскурсії

Графік екскурсій і майстер-класів на КВІТЕНЬ-ТРАВЕНЬ


Графік екскурсій і майстер-класів на КВІТЕНЬ-ТРАВЕНЬ
Адреса офісу Клубу Активних Батьків "Знайка" - Поділ, вул. Межигірська, 54, оф.17КИЇВ. План екскурсій і майстер-класів на КВІТЕНЬ-ТРАВЕНЬ. У плані можливі доповнення!
ЗАПИС НА КИЇВСЬКІ ЕКСКУРСІЇ та МАЙСТЕР-КЛАСИ за тел. (044) 425 68 37, (067) 467 78 08
або через форму електронного запису (в кінці детального опису будь-якого заходу)


  Ви можете придбати ПОДАРУНКОВИЙ СЕРТИФІКАТ на наші заходи!
  Для подарунка друзям, щоб уникнути вручення непотрібних і даремних речей!
   Для своєї дитини - нехай обере, чим вона хоче зайнятися!
   Ви можете замовити сертифікат на будь-яку суму!
   Ви можете використовувати його багато разів, поки на сертифікаті не закінчиться сума!

   Термін дії сертифіката - три місяці!

   Єдина умова для власника сертифіката - попередньо записатися на  наш захід (контактні телефони будуть на конверті з сертифікатом)

  Для придбання ПОДАРУНКОВОГО СЕРТИФІКАТУ
   телефонуйте нам (044) 425 68 37, (067) 467 78 08 або пишіть club@znaika.com.ua
У нас діє Акція "Сімейний квиток"*. Якщо у Вашій родині більше за
одну дитину, ми запрошуємо на екскурсію всю Вашу сім`ю, а оплатите
Ви лише за 3-х людей.
Акція діє для наступних екскурсій:
"Знайка все про літаки",   "Приятелюємо з технікою" та "Знайка в музичному світі".
 
* "Сімейний квиток" дійсний для сім`ї, при необхідності ми можемо попросити Вас надати підтверджуючі документи.

«Київ в кубі: карта для мандрів, відкриттів та пригод!» —  представляємо новий унікальний продукт для творчих прогулянок Києвом
"Київ в кубі" —  це три маршрути для прогулянок, спеціально розроблені різноманітні та продумані варіанти для знайомства з Києвом за 1, 2 та 3 дні. Маршрути поєднують відомі пам’ятки та цікавості, звичайні і незвичні будівлі, секретні місця та жартівливі натяки, ідеї для дозвілля та пізнання нашого улюбленого міста.
Карту надруковано на сучасному високотехнологічному матеріалі Tyvek®, який майже неможливо розірвати. Вона вологостійка, легка, та не псується при інтенсивному використанні.
ДЕТАЛЬНІШЕ СЕНСАЦІЯ! ТАЄМНИЦІ За лаштунками! Екскурсія в Національну оперу України
ДАТА НАЙБЛИЖЧОЇ ЕКСКУРСІЇ 25 КВІТНЯ
Це буде не просте відвідування вистави!
Це абсолютно нове і непередаване відчуття.
Ми запрошуємо Вас в чарівний і загадковий світ - за лаштунками Національної опери України. У саме серце і душу театру.
За півтори години до того, як театр наповниться глядачами, нашій Знайківській групі відкриються таємниці закулісся!
Екскурсовод розповість і покаже те, чого не бачить звичайний глядач :)
Початок: 17-20
ДЕТАЛЬНІШЕ


Зустріч-чаювання на тему "Що таке хороша мама та як нею бути?"
ДАТА НАЙБЛИЖЧОЇ ЕКСКУРСІЇ 27 КВІТНЯ

Що таке «хороша мама» і як нею бути? Любимо-ліпимо себе, знаходимо способи приємної взаємодії з дитиною.
Мамина тривожність і інші переживання: як з ним впоратися? Як реагує на емоції дитини «хороша» мама?
Що таке бути «контейнером» для дитини і навіщо це потрібно?
Наш друг і партнер Лілія Морська – дитячий та сімейний психолог.

Початок: 10-30
ДЕТАЛЬНІШЕ


Екскурсія "Футбольний тур до ФК "Динамо!"
ДАТА НАЙБЛИЖЧОГО МАЙСТЕР-КЛАСА 28 КВІТНЯ
Це незабутня подорож, про яку мріє будь-який юний спортсмен та вболівальник! Що може бути цікавіше, ніж відвідання найпотаємніших місць стадіону де легендарні гравці команди готуються до наступного матчу? Пропонуємо маленьким фанам футболу побачити що сховано від очей звичайних відвідувачів матчів! На подвір`ї стадіону юні спортсмени зможуть пройти справжню школу вболівальників: навчитись найпопулярнішому методу підтримки футболістів – запуску хвилі і вивчити декілька футбольних гасел, відвідають роздягальні, душові та кімнату підготовки футболістів перед матчем.
Початок: 16-00
ДЕТАЛЬНІШЕ

Екскурсія для дітей в Лабораторію мультфільмів
ДАТА НАЙБЛИЖЧОЇ ЕКСКУРСІЇ 29 КВІТНЯ
Яка дитина не любить мультики? Немає такої! Всі діти в світі люблять мультфільми та їх героїв, казкових принцес, суперменів, бешкетних і смішних звіряток, цей світ чарівний і невичерпний для фантазії дитини. Але мало хто знає, що це за "лабораторія казки" (анімаційна студія), де оживають їхні улюблені персонажі, хто ці чарівники, які дають їм життя. Ми пропонуємо вам і вашим дітям захоплюючу екскурсію по той бік екрану. Діти побачать, як створюються герої, потім разом з художниками-мультиплікаторами пройдуть майстер-клас, побачать, як робиться мультик, причому візьмуть в його створенні безпосередню участь і мальовані герої оживуть прямо у них на очах!
Початок: 13-00
ДЕТАЛЬНІШЕ


Майстер-клас "Плетіння браслетів Куміхімо"
ДАТА НАЙБЛИЖЧОГО МАЙСТЕР-КЛАСУ 29 КВІТНЯ
Запрошуємо модниць навчитись плести ефектні браслети Куміхімо. Японське мистецтво - на варті гарного настрою та яскравого образу.
На майстер-классі ви навчитесь створювати диск для плетіння браслетів; читати схеми Куміхімо; плести круглий браслет на 12 або16 ниток за обраним вами малюнком.
Тепер ви зможете створювати неповторні прикраси для себе та плести браслетики дружби для подруг.
Початок: 16-30
ДЕТАЛЬНІШЕ

Майстер-клас "Прикраси з полімерної глини"
ДАТА НАЙБЛИЖЧОГО МАЙСТЕР-КЛАСУ 29 КВІТНЯ
Запрошуємо відвідати майстер-клас зі створення яскравих ексклюзивних прикрас з полімерної глини.
Майстер-клас розроблений для підлітків від 8 років і для дорослих.
Цього разу будемо створювати прикраси у формі веселки - яскравої або ніжнїю, з хмарками, зірками. Це може бути брошка, кулон + сережки, брелок або шпилька для волосся.
Початок: 13-30
ДЕТАЛЬНІШЕ

Уроки алхімії в старовинній аптеці
ДАТА НАЙБЛИЖЧОЇ ЕКСКУРСІЇ 29 КВІТНЯ

Все дійство буде проходити в старовинній аптеці, якій вже 283 роки! Зараз це неймовірно цікавий музей і досі жива аптека!!! Ми відвідаємо кабінет аптекаря (який був в ті часи і лікарем), і підвальну лабораторію алхіміка, і давню келію, де лікували настоями і молитвами, і хату знахарки з запашними травами під стелею, і старі аптечні підвали. На вітринах стоїть посуд для приготування трав`яних сумішей, різноманітні банки і склянки для лікарських препаратів, старовинні рецепти, інструменти фармацевтів минулих століть, заспиртовані змії і краби, з яких колись виготовлялися дивовижні препарати. Але, окрім ліків, на тутешніх полицях можна побачити старовинні банки з кремом, пудрою, духами, зубним порошком і навіть чорнилом, всі ці речі раніше продавалися виключно в аптеках!
Початок: 12-00
ДЕТАЛЬНІШЕ


Квест "Таємниці Києва"
ДАТА НАЙБЛИЖЧОГО КВЕСТУ 29 КВІТНЯ
У всіх людей є секрети. Кожна людина, предмет і місце - таємниця і загадка. І наше прекрасне місто Київ не виключення. Він зберігає більше таємниць ніж ми можемо уявити. Повірте, столиця має свої секрети. Саме в Хелловін, найстрашніший і вкритий темрявою вечір ми намагатимемось дізнатись що саме приховує від нас це прекрасне і величне місто. Приєднуйтесь без страху і сумнівів!
Початок: 16-00
ДЕТАЛЬНІШЕ


Прогулянка-квест "Невигадані історії про Поділ"
ДАТА НАЙБЛИЖЧОЇ ЕКСКУРСІЇ 29 КВІТНЯ
Кожна пішохідна екскурсіє стає цікавішою, якщо проходить в форматі квеста! Запрошуємо провести кілька годин гуляючи та розв`язуючи загадки! Яким чином Замок, Магістрат та Біскуп ділили між собою київську землю? Чому мешканці Рибальського острова були значно ближчі до церкви за жителів Воздвиженки? З яких причин Контрактова дивилася скоса на Житній? Де було осердя вірменського “гетто”, яке підняло київську торгівлю? Хто міг стати війтом чи бургомістром? Під час прогулянки ми познайомимось ще з одним символом Подолу - Київським сухим варенням.
Початок: 13-00
ДЕТАЛЬНІШЕ

Одноденна екскурсія для дітей та батьків до Міжрічинського регіонального ландшафтного парку - спостегірання за птахами та цвітіння болота!
ДАТА НАЙБЛИЖЧОЇ ЕКСКУРСІЇ 30 КВІТНЯ
Проходячи лісовою стежкою, зупиняючись у найцікавіших місцях і слухаючи розповідь гіда, діти і дорослі дізнаються багато нового і цікавого про знайомі здавалося рослини і тварин, навчаться розпізнавати сліди звірів, голоси птахів, пташині гнізда, взнають як не заблукати у лісі, які рослини є лікувальними або їстівними, а які отруйними, як поводити себе при зустрічі з великими або небезпечними тваринами. Пішохідна мандрівка закінчується обідом біля вогнища!
Початок: 9-00
ДЕТАЛЬНІШЕ

Сімейна екскурсія «Легендами замку Радомисль»
ДАТА НАЙБЛИЖЧОЇ ЕКСКУРСІЇ 30 КВІТНЯ
«Замок-музей Радомисль» – це архітектурна та історико-культурна перлина поліського краю. У 1612 році на цьому місці було збудовано «папірню» – укріплену фабрику з виробництва паперу для друкарні Києво-Печерської Лаври. Величний архітектурний ансамбль, розташований між двома водоспадами, з одного боку омивається водами річки Мики, з іншого – величезним чистим озером.
Початок: 10-00
 ДЕТАЛЬНІШЕ

Секрети гончарства. Ліплення із глини. Майстер-клас
ДАТА НАЙБЛИЖЧОГО МАЙСТЕР-КЛАСУ 30 КВІТНЯ

Ліплення для дітей - не тільки захоплююче заняття, але і дуже корисне. Воно приносить дитині незрівняне ні з чим задоволення.
У процесі занять у дитини розвивається творча уява і фантазія, покращується дрібна моторика рук.
В результаті майстер-класу ваша дитина зрозуміє основні принципи роботи з глиною, самостійно створить "пташку-свисток" і виріб на гончарному колі.
Вийде у всіх)))
Початок: 11-00
ДЕТАЛЬНІШЕ

Тренінг для підлітків на тему "Навчайся вчитись" від Євгенія Мірошниченка
ДАТА НАЙБЛИЖЧОГО ТРЕНІНГА 30 КВІТНЯ

Ти дізнаєшся: як вчиться легко і з задоволенням, як правильно працювати з підручником, головні секрети конспектування, як ефективно запам`ятовувати великі обсяги інформації, дати і формули, як вчити вірші швидко і без напруги, чому інформація стає "незрозумілою", як розбиратися зі складними текстами, чому втрачається інформація - ситуація «вчив, вчив, а біля дошки забув», як швидко відновити увагу і працездатність,  як розвинути в собі впевненість при відповідях біля дошки, як готуватися до контрольних та іспитів без стресу.
Початок: 11-00
ДЕТАЛЬНІШЕ

 Майстер-клас з валяння «Солодке життя»
ДАТА НАЙБЛИЖЧОГО МАЙСТЕР-КЛАСУ 30 КВІТНЯ

Тепло весни і Великодня вже зовсім скоро завітає до кожної домівки! Це чудове свято відоме найсмачнішими пригощаннями :) На майстер-класі ми зробимо незвичайні тортики з секретом! Ваша дитина відчує себе казковим кулінаром! Цими тортами можна пригощати улюблених ляльок та друзів, дивувати близьких і дражнити ласунів!!! Які торти смакують вам найбільше? З шоколадом або фруктами? Полуниця з вершками, кружальця лимона, ківі, а може скибки кавуна? Фантазія дітей безмежна, особливо якщо використовувати такий матеріал як вовну. Шматочки торта виконаємо в техніці сухого валяння.
Початок: 11-30
ДЕТАЛЬНІШЕ


Дитячий квест в театрі оперети!
ДАТА НАЙБЛИЖЧОГО КВЕСТУ 30 КВІТНЯ

Запрошуємо дітей на новий захоплюючий квест з героями оперети!
Національна оперета України дарує дітям не лише прекрасні вистави, але й максимум активності та драйву! Після кожної дитячої вистави на юних театралів чекають оригінальні квести та нові герої – принцеса Оперетина та містер Ритм. Разом з дітьми вони подолають всі перешкоди, відгадають складні загадки та знайдуть непрості рішення в процесі активної гри.
Під час екскурсії на дітей чекають сюрпризи: майстер клас та подарунок від казкових героїв.
Початок: 13-30
ДЕТАЛЬНІШЕ


Квест для дітей «Таємниця давніх стін» в Софії Київській
ДАТА НАЙБЛИЖЧОГО МАЙСТЕР-КЛАСУ 1 ТРАВНЯ
У самому серці сучасного Києва можна поринути у глиб віків і пережити захоплюючі пригоди, адже кожна давня споруда несе у собі загадки та несподіванки.
Учасники квесту оглядають пам’ятки заповідника, вибудовуючи свій маршрут за допомогою карти-схеми та розгадуючи ребуси, шифри й логічні загадки.
Ви дізнаєтесь безліч цікавих речей!
Початок: 12-00
ДЕТАЛЬНІШЕ

Екстремальний день! Я - скелелаз!
ДАТА НАЙБЛИЖЧОЇ ЕКСКУРСІЇ 1 ТРАВНЯ
Дитячі свята на скеледромі - це азартні, веселі, зовсім безпечні і безпрограшні змагання, які проводяться в кілька етапів, що складаються з ігрових конкурсів на будь-який смак. У кожному конкурсі є свої правила і завдання. Змагаючись учасники діляться на команди і, під керівництвом тренерів, бігають, лазають, стрибають, катаються на канаті і кільцях.
Наші дитячі свята будуть однаково цікаві як хлопчикам, так і дівчаткам. Їх формат найкращим чином відповідає очікуванням дітей у віці 6-13 років.
Початок: 11-00
ДЕТАЛЬНІШЕ

СЕНСАЦІЯ! ТАЄМНИЦІ За лаштунками! Екскурсія в Національну оперу України
ДАТА НАЙБЛИЖЧОЇ ЕКСКУРСІЇ 2 ТРАВНЯ
Це буде не просте відвідування вистави! Це абсолютно нове і непередаване відчуття.
Ми запрошуємо Вас в чарівний і загадковий світ - за лаштунками Національної опери України. У саме серце і душу театру.
За півтори години до того, як театр наповниться глядачами, нашій Знайківській групі відкриються таємниці закулісся!
Екскурсовод розповість і покаже те, чого не бачить звичайний глядач :)
Початок: 17-20
ДЕТАЛЬНІШЕ


Екскурсія для всієї родини "За лаштунками кіностудії FILM.UA"
ДАТА НАЙБЛИЖЧОЇ ЕКСКУРСІЇ 2 ТРАВНЯ
Запрошуємо всіх «зануритися» в світ кіно зі «Знайкою»!
Захоплююча прогулянка розкриє для нас всі секрети кіновиробництва: від зародження ідеї фільму до втілення її на екрані в будь-якій точці планети зі спецефектами і об`ємним звуком.
Під час екскурсії у нас буде можливість взяти участь в процесі підготовки до зйомок, подивитися, як проходять самі зйомки, побачити, яким чином знятий матеріал перетворюється в цілісну картинку, і що можна з нею зробити за допомогою комп`ютера. Чекаємо всіх, кому необхідні нові знання і гарний настрій!
Початок: 12-00

ДЕТАЛЬНІШЕ

 Одноденна екскурсія для дітей та батьків до Міжрічинського регіонального ландшафтного парку - спостегірання за птахами та цвітіння болота!
ДАТА НАЙБЛИЖЧОЇ ЕКСКУРСІЇ 6 ТРАВНЯ
Проходячи лісовою стежкою, зупиняючись у найцікавіших місцях і слухаючи розповідь гіда, діти і дорослі дізнаються багато нового і цікавого про знайомі здавалося рослини і тварин, навчаться розпізнавати сліди звірів, голоси птахів, пташині гнізда, взнають як не заблукати у лісі, які рослини є лікувальними або їстівними, а які отруйними, як поводити себе при зустрічі з великими або небезпечними тваринами. Пішохідна мандрівка закінчується обідом біля вогнища!
Початок: 9-00
ДЕТАЛЬНІШЕ

ФАБРИКА КАРАМЕЛІ. Майстер-клас для дітей з виготовлення льодяників
ДАТА НАЙБЛИЖЧОГО МАЙСТЕР-КЛАСУ 6 ТРАВНЯ
Ах! К-а-р-а-м-е-л-і !!! І слово ж яке солоденьке! Якщо ми запитаємо у дорослих людей, що ж їм згадується, коли ми говоримо про їхнє дитинство, то напевно почуємо відповідь про солодощі та іграшки.
Ми дорослішаємо, наші іграшки стають більш дорослими, але все наше життя від дитинства до старості нас супроводжують цукерки :)
Друзі, поспішаємо запросити вас на «фабрику карамельок»! Це не просто майстер-клас, це дивовижна і захоплююча подорож в радість!
Початок: 11-00
ДЕТАЛЬНІШЕ

 Екскурсія на трамвайчику "Казковий ліс" + майстер-клас
ДАТА НАЙБЛИЖЧОЇ ЕКСКУРСІЇ 6 ТРАВНЯ
Екскурсія на трамвайчику «Казковий ліс». Незвичайна оглядова екскурсія на трамвайчику по маршруту Контрактова - Пуща Водиця - Контрактова.
Дізнаємося багато «цікавинок» з історії, побачимо наше місто в незвичайному ракурсі і наблизимося до природи в казковому лісі під Києвом.
Осінній ліс надзвичайно прекрасний. Ми будемо пити чай з печивом, милуватися чудовим краєвидом за вікном, обов`язково наповнимося цілющим повітрям Пущі і попустуємо на галявинці.
Початок: 10-00

ДЕТАЛЬНІШЕ


Секрети гончарства. Ліплення із глини. Майстер-клас
ДАТА НАЙБЛИЖЧОГО МАЙСТЕР-КЛАСУ 7 ТРАВНЯ

Ліплення для дітей - не тільки захоплююче заняття, але і дуже корисне. Воно приносить дитині незрівняне ні з чим задоволення.
У процесі занять у дитини розвивається творча уява і фантазія, покращується дрібна моторика рук.
В результаті майстер-класу ваша дитина зрозуміє основні принципи роботи з глиною, самостійно створить "пташку-свисток" і виріб на гончарному колі.
Вийде у всіх)))
Початок: 11-00
ДЕТАЛЬНІШЕ


Майстер-клас з валяння «Мудре совеня»
ДАТА НАЙБЛИЖЧОГО МАЙСТЕР-КЛАСА 7 ТРАВНЯ

Маленьке совеня – маленька пухнаста дитина великоъ мудрої мами-сови.
Він теплий, пухнастий, сонний. Мабуть проспав всі свята? :) Маленькі діти із задоволенням обирають саме цей майстер-клас з сухого валяння. Запрошуємо всіх створити такого птаха. МОже з пташеняти виросте сова для Хогвартса?
Початок: 11-30
ДЕТАЛЬНІШЕ

Екскурсія для дітей "Знай-ка все про літаки"
ДАТА НАЙБЛИЖЧОЇ ЕКСКУРСІЇ 12 ТРАВНЯ
Перший політ на літаку - незабутнє враження, особливо для дитини. А скільки питань виникає у маленького чомучки. Як літак такий великий залізний зміг злетіти? Чому він не падає з неба? Чому крильцями НЕ махає, як пташка? І ще ціла сотня чому. Ми весь політ розповідали дитині все, що знали про авіацію, а ось в кабіну пілотів потрапити так і не вдалося. Я була неслухняною, так? Звичайно ж ні! Ти обов`язково побачиш кабіну пілотів і навіть посидиш там! Обіцяю!
Початок: 17-00
ДЕТАЛЬНІШЕ

Екскурсія для дітей в Лабораторію мультфільмів
ДАТА НАЙБЛИЖЧОЇ ЕКСКУРСІЇ 13 ТРАВНЯ
Яка дитина не любить мультики? Немає такої! Всі діти в світі люблять мультфільми та їх героїв, казкових принцес, суперменів, бешкетних і смішних звіряток, цей світ чарівний і невичерпний для фантазії дитини. Але мало хто знає, що це за "лабораторія казки" (анімаційна студія), де оживають їхні улюблені персонажі, хто ці чарівники, які дають їм життя. Ми пропонуємо вам і вашим дітям захоплюючу екскурсію по той бік екрану. Діти побачать, як створюються герої, потім разом з художниками-мультиплікаторами пройдуть майстер-клас, побачать, як робиться мультик, причому візьмуть в його створенні безпосередню участь і мальовані герої оживуть прямо у них на очах!
Початок: 13-00
ДЕТАЛЬНІШЕ


Квест "Таємниці Києва"
ДАТА НАЙБЛИЖЧОГО КВЕСТУ 13 ТРАВНЯ
У всіх людей є секрети. Кожна людина, предмет і місце - таємниця і загадка. І наше прекрасне місто Київ не виключення. Він зберігає більше таємниць ніж ми можемо уявити. Повірте, столиця має свої секрети. Саме в Хелловін, найстрашніший і вкритий темрявою вечір ми намагатимемось дізнатись що саме приховує від нас це прекрасне і величне місто. Приєднуйтесь без страху і сумнівів!
Початок: 16-00
ДЕТАЛЬНІШЕ

 
Екскурсія для дітей "Як створюється книга"
ДАТА НАЙБЛИЖЧОГО ЗАХОДУ 13 ТРАВНЯ

Друзі! Запрошуємо Вас на цікаву дитячу екскурсію, присвячену ПАПЕРУ І КНИГАМ!!!
Під час відвідин музею нас чекає дивовижний майстер-клас з виготовлення власної книги!
В процесі ми ознайомимося з давньою технологією виготовлення паперу і книг. Технологія досить трудомістка. Але зроблена власноруч книга зможе служити Вам не один рік і Ви самі зможете стати автором, записуючи на чистих аркушах свою історію. Так що давайте створимо книгу для власної історії)
А на завершення нашої зустрічі ми в музеї Книги і Друкарства України прослухаємо екскурсію і познайомимося з неймовірними експонатами: старовинними рукописними книгами, різними верстатами і унікальними друкованими виданнями!)
Ви з нами? Приєднуйтесь!!
Початок: 12-00
ДЕТАЛЬНІШЕ


Майстер-клас в сучасній творчій майстерні
ДАТА НАЙБЛИЖЧОГО МАЙСТЕР-КЛАСА 13 ТРАВНЯ
Запрошуємо дорослих та дітей від 6-ти років змайструвати власними руками цікаві роботи з дерева та скла: святкові прикраси, скляні листівки, обкладинки для блокнотів, підсвічники, декоративні скляні тарілки, сурікени, кинджали, мечі тризуби або MineCraft та багато іншого.
Творча майстерня - це місце, де діти і дорослі майструють та декорують, створюють цікаві художні роботи з дерева та скла за допомогою електроінструменту Dremel.Пропонуємо цікаву авторську навчальну програму, сучасну комфортабельну і безпечну майстерню, яка обладнана усіма потрібними інструментами, витяжкою і персональними засобами захисту.
Початок: 17-00
ДЕТАЛЬНІШЕ


Квест «АВІА-ШПИГУНИ. Таємничий літак»
ДАТА
НАЙБЛИЖЧОЇ ЕКСКУРСІЇ 13 ТРАВНЯ
Увага! Увага! Запрошуємо всіх «Знайок» та їх батьків взяти участь в шпигунському авіа-квесті на території Державного музея авіації.
Поговоримо про «Таємницю найвідомішого літака України» і пройдемо багато випробувань для її розкриття. Біля музея дітей зустріне талановитий аніматор. Саме він допоможе всіх впоратись із завданнями. Після настанов капітана всі вирушать на територію квеста, маршрут якого пролягає по території музея серед справжніх літаків. На кожній вузловій станції всім відкриються технічні характеристики (вантажопідйомність, вага, швидкість та інше) таємничого літака. Маленькі українці знатимуть все про авіаційну гордість України.
Початок: 12-00
ДЕТАЛЬНІШЕ


СЕНСАЦІЯ! ТАЄМНИЦІ За лаштунками! Екскурсія в Національну оперу України
ДАТА НАЙБЛИЖЧОЇ ЕКСКУРСІЇ 14 ТРАВНЯ
Це буде не просте відвідування вистави! Це абсолютно нове і непередаване відчуття.
Ми запрошуємо Вас в чарівний і загадковий світ - за лаштунками Національної опери України. У саме серце і душу театру.
За півтори години до того, як театр наповниться глядачами, нашій Знайківській групі відкриються таємниці закулісся!
Екскурсовод розповість і покаже те, чого не бачить звичайний глядач :)
Початок: 17-20
ДЕТАЛЬНІШЕ


Екскурсія до замку Штейнгеля
ДАТА НАЙБЛИЖЧОГО МАЙСТЕР-КЛАСУ 14 ТРАВНЯ

Не всі споруди можуть похизуватися своїм загадковим походженням. Замок Штейнгеля, більш відомий як "Замок барона" - один будинків, що мають цікаву і загадкову історію. Він був побудований в 1898 році, і довгі роки викликав велику кількість розмов і суперечок як серед пересічних мешканців Києва, так і серед фахівців-архітекторів. За цей час будинок став об`єктом великої кількості легенд. Одна з них говорить, що будівля належала власнику тютюнової фабрики Сальве, який побудував його для своєї коханої.
Початок: 11-00
ДЕТАЛЬНІШЕ


Секрети гончарства. Ліплення із глини. Майстер-клас
ДАТА НАЙБЛИЖЧОГО МАЙСТЕР-КЛАСУ 14 ТРАВНЯ

Ліплення для дітей - не тільки захоплююче заняття, але і дуже корисне. Воно приносить дитині незрівняне ні з чим задоволення.
У процесі занять у дитини розвивається творча уява і фантазія, покращується дрібна моторика рук.
В результаті майстер-класу ваша дитина зрозуміє основні принципи роботи з глиною, самостійно створить "пташку-свисток" і виріб на гончарному колі.
Вийде у всіх)))
Початок: 11-00
ДЕТАЛЬНІШЕ


Майстер-клас з сухого валяння «Рослини в горщиках»
ДАТА НАЙБЛИЖЧОГО МАЙСТЕР-КЛАСА 14 ТРАВНЯ

Валяння квітів з вовни – це своєрідна флористика, різновид дизайна по створенню та компоновці квіткового матеріалу. Наш основний матеріал  - натуральна фарбована вовна.
Розрізняють два види валяння вовни: сухе і мокре. При сухому валяні вовна багаторазово проколюється спеціальною голкою, до утворення щільної повсті. Мокре валяння відбувається з допомогою мильного розчину.
Техніка валяння дуже проста та цікава для дитини! Для валяння не потрібно ніякої додаткової підготовки. Великий вибір відтінків овечої вовни задовольнить будь-яку фантазію юного творця! Створені композиції будуть "рости" та тішити вас багато років.
Початок: 11-30
ДЕТАЛЬНІШЕ

Сімейна прогулянка по Дніпру на каяках
ДАТА НАЙБЛИЖЧОЇ ЕКСКУРСІЇ 14 ТРАВНЯ
Літо, тепло, сонце!
І як же приємно вибратися гарною компанією ближче до водойми, скупатися, відпочити в прохолоді, поплескатися і повеселитись!
Але це ще не все!
Клуб Знайка придумав для вас новий цікавий вид відпочинку - прогулянку на каяках!
Що ж це за назва така незвичайна - каяк? )
Це прогулянковий або спортивний човен, те ж саме, що і байдарка)
А наші каяки розраховані і на цілу сім`ю з 4-х чоловік, і на тих, хто хоче покататися самостійно. Все на ваш вибір!
Час зустрічі: 9-30
ДЕТАЛЬНІШЕ

ФАБРИКА КАРАМЕЛІ. Майстер-клас для дітей з виготовлення льодяників
ДАТА НАЙБЛИЖЧОГО МАЙСТЕР-КЛАСУ 20 ТРАВНЯ
Ах! К-а-р-а-м-е-л-і !!! І слово ж яке солоденьке! Якщо ми запитаємо у дорослих людей, що ж їм згадується, коли ми говоримо про їхнє дитинство, то напевно почуємо відповідь про солодощі та іграшки.
Ми дорослішаємо, наші іграшки стають більш дорослими, але все наше життя від дитинства до старості нас супроводжують цукерки :)
Друзі, поспішаємо запросити вас на «фабрику карамельок»! Це не просто майстер-клас, це дивовижна і захоплююча подорож в радість!
Початок: 11-00
ДЕТАЛЬНІШЕ

 Екскурсія на трамвайчику "Казковий ліс" + майстер-клас
ДАТА НАЙБЛИЖЧОЇ ЕКСКУРСІЇ 20 ТРАВНЯ
Екскурсія на трамвайчику «Казковий ліс». Незвичайна оглядова екскурсія на трамвайчику по маршруту Контрактова - Пуща Водиця - Контрактова.
Дізнаємося багато «цікавинок» з історії, побачимо наше місто в незвичайному ракурсі і наблизимося до природи в казковому лісі під Києвом.
Осінній ліс надзвичайно прекрасний. Ми будемо пити чай з печивом, милуватися чудовим краєвидом за вікном, обов`язково наповнимося цілющим повітрям Пущі і попустуємо на галявинці.
Початок: 10-00

ДЕТАЛЬНІШЕ


Одноденна екскурсія для дітей та батьків до Міжрічинського регіонального ландшафтного парку
ДАТА НАЙБЛИЖЧОЇ ЕКСКУРСІЇ 20 ТРАВНЯ
Проходячи лісовою стежкою, зупиняючись у найцікавіших місцях і слухаючи розповідь гіда, діти і дорослі дізнаються багато нового і цікавого про знайомі здавалося рослини і тварин, навчаться розпізнавати сліди звірів, голоси птахів, пташині гнізда, взнають як не заблукати у лісі, які рослини є лікувальними або їстівними, а які отруйними, як поводити себе при зустрічі з великими або небезпечними тваринами..
Початок: 9-00
ДЕТАЛЬНІШЕ

Уроки алхімії в старовинній аптеці
ДАТА НАЙБЛИЖЧОЇ ЕКСКУРСІЇ 20 ТРАВНЯ

Все дійство буде проходити в старовинній аптеці, якій вже 283 роки! Зараз це неймовірно цікавий музей і досі жива аптека!!! Ми відвідаємо кабінет аптекаря (який був в ті часи і лікарем), і підвальну лабораторію алхіміка, і давню келію, де лікували настоями і молитвами, і хату знахарки з запашними травами під стелею, і старі аптечні підвали. На вітринах стоїть посуд для приготування трав`яних сумішей, різноманітні банки і склянки для лікарських препаратів, старовинні рецепти, інструменти фармацевтів минулих століть, заспиртовані змії і краби, з яких колись виготовлялися дивовижні препарати. Але, окрім ліків, на тутешніх полицях можна побачити старовинні банки з кремом, пудрою, духами, зубним порошком і навіть чорнилом, всі ці речі раніше продавалися виключно в аптеках!
Початок: 12-00
ДЕТАЛЬНІШЕ


Канікули в музеї. Квест «Музейні дослідники»
ДАТА НАЙБЛИЖЧОЇ ЕКСКУРСІЇ 20 ТРАВНЯ
Знайка запрошує Вас на цікаву та захопливу гру «Музейні дослідники». 
На нас чекає багато цікавого.
Ми будемо шукаєти зашифровані картини, будемо грати в маджонг, складати пазли, малювати портрети. 
Дорослі також будуть зайняті роботою - на них чекає цікава та пізнавальна екскурсія по музею.
Початок:  12-00
ДЕТАЛЬНІШЕ


Квест для дітей «Таємниця давніх стін» в Софії Київській
ДАТА НАЙБЛИЖЧОГО МАЙСТЕР-КЛАСУ 21 ТРАВНЯ
У самому серці сучасного Києва можна поринути у глиб віків і пережити захоплюючі пригоди, адже кожна давня споруда несе у собі загадки та несподіванки.
Учасники квесту оглядають пам’ятки заповідника, вибудовуючи свій маршрут за допомогою карти-схеми та розгадуючи ребуси, шифри й логічні загадки.
Ви дізнаєтесь безліч цікавих речей!
Початок: 12-00
ДЕТАЛЬНІШЕ

Екстремальний день! Я - скелелаз!
ДАТА НАЙБЛИЖЧОЇ ЕКСКУРСІЇ 21 ТРАВНЯ
Дитячі свята на скеледромі - це азартні, веселі, зовсім безпечні і безпрограшні змагання, які проводяться в кілька етапів, що складаються з ігрових конкурсів на будь-який смак. У кожному конкурсі є свої правила і завдання. Змагаючись учасники діляться на команди і, під керівництвом тренерів, бігають, лазають, стрибають, катаються на канаті і кільцях.
Наші дитячі свята будуть однаково цікаві як хлопчикам, так і дівчаткам. Їх формат найкращим чином відповідає очікуванням дітей у віці 6-13 років.
Початок: 11-00
ДЕТАЛЬНІШЕ

Майстер-клас з валяння "Панда Кунг Фу"
ДАТА НАЙБЛИЖЧОГО ЗАХОДУ 21 ТРАВНЯ

Хочете здивувати свого допитливого малюка, весело та плідно провести час із дитиною або просто зацікавити дитину новим різновидом творчості? Запрошуємо вас на майстер-клас із сухого валяння. Будемо валяти ПАНДУ!!! Ведмежа панда – офіційний національний символ Китая. Панду вважають символом дружби, примирення і знаком довіри. Техніка валяння дуже проста та цікава дитині! Для валяння не потрібно попередньої підготовки. Великий вибір відтінків овечої вовни задовольний будь-чиї смаки.
В результаті ви отримаєте миле ведмежа, що буде прекрасним подарунком для друзів, близьких та вас самих.

Початок: 11-30
ДЕТАЛЬНІШЕ


Сімейна екскурсія «Легендами замку Радомисль»
ДАТА НАЙБЛИЖЧОЇ ЕКСКУРСІЇ 21 ТРАВНЯ
«Замок-музей Радомисль» – це архітектурна та історико-культурна перлина поліського краю. У 1612 році на цьому місці було збудовано «папірню» – укріплену фабрику з виробництва паперу для друкарні Києво-Печерської Лаври. Величний архітектурний ансамбль, розташований між двома водоспадами, з одного боку омивається водами річки Мики, з іншого – величезним чистим озером.
Початок: 10-00
 ДЕТАЛЬНІШЕ


Екскурсія для дітей "Знай-ка все про літаки"
ДАТА НАЙБЛИЖЧОЇ ЕКСКУРСІЇ 26 ТРАВНЯ
Перший політ на літаку - незабутнє враження, особливо для дитини. А скільки питань виникає у маленького чомучки. Як літак такий великий залізний зміг злетіти? Чому він не падає з неба? Чому крильцями НЕ махає, як пташка? І ще ціла сотня чому. Ми весь політ розповідали дитині все, що знали про авіацію, а ось в кабіну пілотів потрапити так і не вдалося. Я була неслухняною, так? Звичайно ж ні! Ти обов`язково побачиш кабіну пілотів і навіть посидиш там! Обіцяю!
Початок: 17-00
ДЕТАЛЬНІШЕ

Екскурсія для дітей в Лабораторію мультфільмів
ДАТА НАЙБЛИЖЧОЇ ЕКСКУРСІЇ 27 ТРАВНЯ
Яка дитина не любить мультики? Немає такої! Всі діти в світі люблять мультфільми та їх героїв, казкових принцес, суперменів, бешкетних і смішних звіряток, цей світ чарівний і невичерпний для фантазії дитини. Але мало хто знає, що це за "лабораторія казки" (анімаційна студія), де оживають їхні улюблені персонажі, хто ці чарівники, які дають їм життя. Ми пропонуємо вам і вашим дітям захоплюючу екскурсію по той бік екрану. Діти побачать, як створюються герої, потім разом з художниками-мультиплікаторами пройдуть майстер-клас, побачать, як робиться мультик, причому візьмуть в його створенні безпосередню участь і мальовані герої оживуть прямо у них на очах!
Початок: 13-00
ДЕТАЛЬНІШЕ


Майстер-клас в сучасній творчій майстерні
ДАТА НАЙБЛИЖЧОГО МАЙСТЕР-КЛАСА 27 ТРАВНЯ
Запрошуємо дорослих та дітей від 6-ти років змайструвати власними руками цікаві роботи з дерева та скла: святкові прикраси, скляні листівки, обкладинки для блокнотів, підсвічники, декоративні скляні тарілки, сурікени, кинджали, мечі тризуби або MineCraft та багато іншого.
Творча майстерня - це місце, де діти і дорослі майструють та декорують, створюють цікаві художні роботи з дерева та скла за допомогою електроінструменту Dremel.Пропонуємо цікаву авторську навчальну програму, сучасну комфортабельну і безпечну майстерню, яка обладнана усіма потрібними інструментами, витяжкою і персональними засобами захисту.
Початок: 17-00
ДЕТАЛЬНІШЕ


Таємниці лялькового театру!
ДАТА НАЙБЛИЖЧОЇ ЕКСКУРСІЇ 27 ТРАВНЯ

І знову Знайка відкриває Вам таємниці... На цей раз таємниці лялькового театру!
Ми дізнаємося як робляться спектаклі, починаючи з вибору п`єси і закінчуючи репетиціями. Дізнаємося про роботу чарівників з театральних цехів, які своєю унікальною майстерністю створюють дивовижний світ казки, який ми бачимо на театральній сцені.
Ми дізнаємося хто такі ляльководи, художники-бутафори, художники-модельєри. А ще, виявляється, в театрі працюють механіки - люди, які допомагають ожити ляльковим артистам за допомогою прихованих хитромудрих механізмів! Ми відкриємо для себе багато нових театральних професій!
Початок: 11-15
ДЕТАЛЬНІШЕ


Екскурсія для всієї родини "За лаштунками кіностудії FILM.UA"
ДАТА НАЙБЛИЖЧОЇ ЕКСКУРСІЇ 27 ТРАВНЯ
Запрошуємо всіх «зануритися» в світ кіно зі «Знайкою»!
Захоплююча прогулянка розкриє для нас всі секрети кіновиробництва: від зародження ідеї фільму до втілення її на екрані в будь-якій точці планети зі спецефектами і об`ємним звуком.
Під час екскурсії у нас буде можливість взяти участь в процесі підготовки до зйомок, подивитися, як проходять самі зйомки, побачити, яким чином знятий матеріал перетворюється в цілісну картинку, і що можна з нею зробити за допомогою комп`ютера. Чекаємо всіх, кому необхідні нові знання і гарний настрій!
Початок: 12-00

ДЕТАЛЬНІШЕ

Секрети гончарства. Ліплення із глини. Майстер-клас
ДАТА НАЙБЛИЖЧОГО МАЙСТЕР-КЛАСУ 28 ТРАВНЯ

Ліплення для дітей - не тільки захоплююче заняття, але і дуже корисне. Воно приносить дитині незрівняне ні з чим задоволення.
У процесі занять у дитини розвивається творча уява і фантазія, покращується дрібна моторика рук.
В результаті майстер-класу ваша дитина зрозуміє основні принципи роботи з глиною, самостійно створить "пташку-свисток" і виріб на гончарному колі.
Вийде у всіх.
Початок: 11-00
ДЕТАЛЬНІШЕ


 
Екскурсія для дітей "Як створюється книга"
ДАТА НАЙБЛИЖЧОГО ЗАХОДУ 28 ТРАВНЯ

Під час відвідин музею нас чекає дивовижний майстер-клас з виготовлення власної книги!
В процесі ми ознайомимося з давньою технологією виготовлення паперу і книг. Технологія досить трудомістка. Але зроблена власноруч книга зможе служити Вам не один рік і Ви самі зможете стати автором, записуючи на чистих аркушах свою історію. Так що давайте створимо книгу для власної історії)
А на завершення нашої зустрічі ми в музеї Книги і Друкарства України прослухаємо екскурсію і познайомимося з неймовірними експонатами: старовинними рукописними книгами, різними верстатами і унікальними друкованими виданнями!
Початок: 12-00
ДЕТАЛЬНІШЕ


Квест «АВІА-ШПИГУНИ. Таємничий літак»
ДАТА
НАЙБЛИЖЧОЇ ЕКСКУРСІЇ 28 ТРАВНЯ
Увага! Увага! Запрошуємо всіх «Знайок» та їх батьків взяти участь в шпигунському авіа-квесті на території Державного музея авіації.
Поговоримо про «Таємницю найвідомішого літака України» і пройдемо багато випробувань для її розкриття. Біля музея дітей зустріне талановитий аніматор. Саме він допоможе всіх впоратись із завданнями. Після настанов капітана всі вирушать на територію квеста, маршрут якого пролягає по території музея серед справжніх літаків. На кожній вузловій станції всім відкриються технічні характеристики (вантажопідйомність, вага, швидкість та інше) таємничого літака. Маленькі українці знатимуть все про авіаційну гордість України.
Початок: 12-00
ДЕТАЛЬНІШЕ


Сімейна прогулянка по Дніпру на каяках
ДАТА НАЙБЛИЖЧОЇ ЕКСКУРСІЇ 28 ТРАВНЯ
Літо, тепло, сонце!
І як же приємно вибратися гарною компанією ближче до водойми, скупатися, відпочити в прохолоді, поплескатися і повеселитись!
Але це ще не все!
Клуб Знайка придумав для вас новий цікавий вид відпочинку - прогулянку на каяках!
Що ж це за назва така незвичайна - каяк? )
Це прогулянковий або спортивний човен, те ж саме, що і байдарка)
А наші каяки розраховані і на цілу сім`ю з 4-х чоловік, і на тих, хто хоче покататися самостійно. Все на ваш вибір!
Початок: 9-30
ДЕТАЛЬНІШЕ

Екскурсія на хлібозавод «Куліничі» + майстер-клас
ДАТА НАЙБЛИЖЧОЇ ЕКСКУРСІЇ 9 ЧЕРВНЯ
Запрошуємо Вас відвідати захоплюючу екскурсію на хлібозавод «Кулінічі».
Тут на Вас чекає захоплююча екскурсія по хлібозаводу, де ви зможете побачити весь процес виробництва хлібобулочних виробів від замішування тіста до упаковки.
Під час екскурсії ми відвідаємо казкову кімнату, де Вам покажуть цікавий фільм про історію хлібопечення, а також проведуть конкурси з нагородженням найуважніших і активних. Діти зможуть побувати в ролі маленьких пекарів і взяти участь в майстер-класі з виготовлення рогаликів. Після чого на них чекає приємне чаювання з виробами власного приготування. Ну, а наостанок, кожен наш гість отримає смачний подарунок. Тривалість екскурсії складе 3 години з дорогою туди і назад. Дитяча екскурсійна програма розрахована на учнів 1-7 класів.
Початок: 12-30
ДЕТАЛЬНІШЕ

У плані можливі доповнення!
ЗАПИС НА КИЇВСЬКІ ЕКСКУРСІЇ і МАЙСТЕР-КЛАСИ
за тел. (044) 425 68 37, (067) 467 78 08
або через форму електронного запису
(в кінці детального опису будь-якого заходу)

Адреса компанії Клубу Активних Батьків "Знайка" - Поділ, вул. Межигірська, 54, оф.17

Нужна помощь?

клуб активных родителей

Киев, Подол, ул. Межигорская, 54, оф.17

Пн-Пт с 10:00 до 18:00

(044) 425 6837

(067) 467 7808

для связи в выходные

(067) 467 7808Следите за нами в социальных сетяхИНТЕРНЕТ-магазин:
(044) 425 1690
(044) 425 1343
(067) 547 2637
(063) 700 9961
(095) 919 0203
Фирменные магазины:
(044) 425 1690 - магазин в Киеве (Ярославская, 35/35)
(0512) 675067 - магазин в Николаеве (ул.Московская, 40/2)
(04868) 33550 - магазин в Ильичевске (ул. Ленина, 39-А)
Клуб активных родителей "Знайка"
(экскурсии, поездки, дни рождения, активити и пр.)
(044) 425 6837
(067) 467 7808
znaika@znaika.com.uaПерепечатка авторских описаний к товарам интернет-магазина "Знайка" www.znaika.com.ua запрещена.
Перепечатка материалов, опубликованных на страницах Клуба активных родителей www.znaika-club.com.ua, допускается только с указанием активной ссылки на сайт www.znaika-club.com.ua
Компания «Знайка» владеет исключительным правом на товарный знак "Знайка". Любое неправомерное использование товарного знака (имени) «Знайка» либо названия, схожего с зарегистрированным товарным знаком «Знайка» до степени смешения, является нарушением Закона «Об охране прав на знаки для товаров и услуг». Кроме того, любое неправомерное использование логотипов компании является нарушением Закона "Об авторском праве и смежных правах"
Подписаться на новости
Подписаться на новости
информация о графике экскурсий и поездках "Знайки" высылается один раз в неделю