интернет-магазин
О нашей компании Скидки    Оплата и доставка Как с нами связаться
   Поиск

Категории
Игрушки - приспособления, придуманные взрослыми, чтобы дети не мешали взрослым играть в свои игры.
   Главная  
|  Поездки, путешествия   |  Архів поїздок (звіти)

ЛІТО в ГРЕЦІЇ: море, боги і салат!


Загальна інформація

Екскурсійна програма та тиждень відпочинку на морі біля гори Олімп!


Без нічних переїздів.

У вартості туру: Брашов - румунський Зальцбург! Софія - перехрестя цивілізацій! Салоніки - наречена Півночі Греції. Тиждень відпочинку на морі!

За бажанням:
легендарний Олімп, Метеори, стародавні Афіни і багато іншого...
Програма поїздки
День 1. Дороги Трансільванії!

07.00 Зустріч групи на ж / д вокзалі м.Мукачеве (поїзд №99, прибуття о 06:39).

Переїзд на кордон з Румунією. Проходження прикордонного контролю і переїзд по території Румунії через Карпати в легендарну Трансільванію.

17.00 - 18.00 Прибуття в м. Брашов, поселення в готель. Оглядова екскурсія-прогулянка по місту «Брашов - румунський Зальцбург».

Розташоване в серці Румунії, місто Брашов часом називають румунським Зальцбургом за його чудове місце розташування - біля підніжжя гори Тимпа (967 м), на краю низовини Цара Бирс. Звичайно, Брашов не може похвалитися наявністю прекрасних палаців або розкішних готелів. Однак його вузькі і тихі вулички, маленькі кав`ярні та ресторанчики, старовинні церкви і собори справляють не менше сильне враження. У Брашові добре гуляти, насолоджуючись чистим гірським повітрям, милуючись прекрасним поєднанням природи та архітектури, дегустуючи місцеві страви та абсолютно не боячись кровожерного Дракули!

Вільний час в місті. Ночівля.День 2. ДРАКУЛА: був чи не був?

07.00 Сніданок в готелі.

08.00 Виїзд на екскурсію по замку Бран і палаци Пелеш (вхідні квитки в замки і екскурсія оплачуються додатково - 30 євро). Замок Бран і палац Пелеш - це дві несхожі одна на одну пам`ятки. Незважаючи на те, що і Бран, і Пелеш були королівськими резиденціями, різниця між ними суттєва. Кожна цікава по-своєму, та й як їх порівнювати, якщо замок-фортеця Бран був побудований в кінці 14 століття, а палац Пелеш - пізніше на 500 років! Бран - це фортеця,
побудований для оборони, який грає важливу військову роль. Пелеш - палац, літня резиденція де відпочивала королівська династія Румунії: король Карл I і його дружина королева Єлизавети. Різні епохи, різні стилі декорацій і архітектури, музеї. Ну і, звичайно, граф Дракула... Чи він тут жив, чи багато душ занапастив? А, може, і зараз ще існує? На всі питання Ви отримаєте відповіді.

12.30 Переїзд в транзитний готель на території Болгарії. Ночівля в готелі.

День 3. Канікули на морі!

07.00 Сніданок.

08.30 Виселення з готелю. Переїзд до Греції.

15.30 - 16.30 Прибуття в курортний регіон Олімпійська Рів`єра, селище Паралія Катерини. Поселення в готель. Вільний час і відпочинок. Саме відпочиваючи на Олімпійській Рів`єрі можна досить легко відвідати всі легендарні пам`ятки північної частини материкової Греції - Метеори, гору Олімп і селище Литохоро, Салоніки, музей в Вергіні, термальні джерела Лутра Арідая. А найактивніші мандрівники зможуть побачити і легендарний Акрополь в Афінах! Пляжі Паралии Катерини - це широка піщана смуга. Влітку в Паралія Катеріні функціонують атракціони, уздовж набережної - безліч маленьких ресторанчиків і таверен.

Відпочинок в готелі. Ночівля в готелі.День 4. Греція - море сонця!


Відпочинок на морі. Олімпійська Рів`єра не такий знаменитий грецький курорт, як Халкідікі або острови Крит та Родос. Однак, це одне з найпопулярніших місць відпочинку у самих греків і дуже зручна точка старту для огляду всіх грецьких пам`яток. Олімпійська Рів`єра знаходиться практично в центрі Греції рівновіддалено від всіх знаменитих місць, в 30 км від гори Олімп. Місто Паралія Катерини - це веселе місце з чистими і пологими пляжами, демократичними ресторанчиками, веселою набережною, де до ранку не затихає життя! Тут є розваги для всіх!

День 5. Олімп богів!

Відпочинок на морі. Цього дня пропонуємо почати знайомство з Грецією з одного з найдивовижніших і історично важливих місць - гори Олімп, а також відвідати прекрасне гірське село - Литохоро (додатково - 25 євро). Зміяться вузькі вулички на схилах гори, шумить в долині водоспад  в якому можна скупатися! Затишні таверни запрошують до відпочинку, чисте гірське повітря наповнює легені, дивовижний магнетизм цього місця розслабляє і наповнює радістю життя. Далі ми продовжимо подорож до легендарної горі Олімп.
Повернення в готель. Відпочинок. Ночівля.

День 6. Метеори - «літають над землею» ...

Вільний час для відпочинку на курорті. Запрошуємо на екскурсію в Метеори (оплачується. Додатково - 35 євро). Страх і захоплення - це дві основні емоції, які відчуваєш, опинившись в Метеорах. Високі вертикальні скелі, що зметнулися вгору посеред Фессалійської долини, нагадують пальці руки невідомого бога, прихованого в землі. Ще в 9 ст. ці скелі стали притулком мандрівним ченцям, а згодом на їх вершинах з`явилися перші монастирі. Як пустельникам вдалося звести споруди на такій висоті - до тепер залишається загадкою. Сьогодні на території Метеорів знаходиться шість діючих монастирів. Це одне з найпопулярніших туристичних місць в Греції. Не забувайте, що монастирі діючі, тому існують деякі обмеження під час відвідання: на територію монастиря не пускають чоловіків в шортах вище колін і жінок в брюках і коротких спідницях. Втім, якщо навіть ви забудете про це, на вході в монастир всім видадуть довгі спідниці.
Повернення в готель. Відпочинок. Ночівля.День 7. Море, море...

Сніданок. Вільний день на морі.
Ночівля.

День 8. Афіни – місто мудрості та краси!

Вільний день на морі.
Виїзна екскурсія на велику оглядову екскурсію по Афінах з відвідуванням Акрополя (додатково - 50 євро + вх. квитки в Акрополь 16 євро).

УВАГА! Виїзд на екскурсію в 00.00.

Це одна з небагатьох столиць в світі, де стрімке життя сучасного міста ніби завмерло, з повагою зупиняючись у оазисів античних археологічних комплексів, що як казкові декорації виростають золотистими стрункими колонами з надр історії. Люди побудували перші домівки під тінню величезної скелі більше семи тисяч років тому, а в епоху античності місто-держава, названа на честь мудрої богині, стала центром майбутньої європейської цивілізації. Тут зароджувалися основи філософії і демократії, тут мистецтво стало частиною повсякденного життя людини. У V столітті до н.е. легендарний Перікл звів на вершині скелі місто богівАкрополь, увінчаний величним Парфеноном, який прославив золотий вік Афін.
Гуляючи вулицями, названими іменами Плутарха, Софокла, Евріпіда, Діогена ви самі зможете перегорнути дивовижні сторінки історії міста.
Від`їзд з Афін. Повернення в готель. Ночівля.

День 9. Найтепліше море!

Вільний день на морі.
Повернення в готель. Ночівля.

День 10. Салоніки - наречена Півночі Греції

Виселення з готелю. Від`їзд з Греції. По дорозі - відвідання м. Салоніки - другого за величиною міста в Греції і першого, в якому дивним чином простежується зв`язок часів в Греції: античний період, Візантійська імперія, Османська імперія, сучасна Греція. Головна пам`ятка міста - Біла Вежа - була побудована турками в 16 столітті на місці старої візантійської башти і стала частиною міської стіни. Вона використовувалася як в`язниця, казарма і форт. Зараз Вежа перетворена в музей. З вершини Башти відкривається прекрасний вид на все місто. Далі відвідаємо Площу Аристотеля, торгові ряди ринку модія, розкопки давньої Агори, турецькі лазні, церкву св. Дмитра, храми Св.Софії та Богоматері, Тріумфальну арку Галерія, Ротонду і залишки імператорського палацу.
Від`їзд з Греції. Переїзд на ночівлю в транзитний готель на території Болгарії.День 11. Софія - перехрестя цивілізацій!

Сніданок у готелі. Виселення з готелю.
Виїзд на оглядову екскурсію по Софії. Сучасна столиця Болгарії - символ вічного зв`язку минулого із сьогоденням. Пам`ятки фракійської, римської, болгарської та османської історії гармонійно межують із сучасними будівлями. У місті понад 250 пам`яток історії та архітектури. Уздовж широких, зелених бульварів, розташовані будівлі кінця XIX - початку XX століть.

Фортечні стіни Софії, що захищали її впродовж 12 століть, оточують центр міста, де донині зберігаються сліди поселення Сердика (II століття). найбільші пам`ятки - Ротонда храму Св.Георгия; частина великого археологічного комплексу з рідкісними зразками римської архітектури; храм Св.Софії, представлений на гербовому щиті міста; Софійський кафедральний собор Олександра Невського з всесвітньо відомими іконами і фресками; розташована в Софійському передмісті Бояна церква, включена в списки пам`ятників культури, що охороняються ЮНЕСКО - яскравий приклад середньовічної архітектури з унікальним розписом стін.

Від`їзд з Софії. Переїзд в транзитний готель на території Румунії. Поселення в готель. Ночівля.

День 12. Вдома завжди чекають!

Сніданок у готелі. Виселення з готелю. Від`їзд в Україну.
Прибуття до поїзда в Мукачеве №13 (відправлення о 19.26)
Вартість
Вартість туру в EUR з чол. в готелі 2 * - 3 * зі сніданками (Паралія Катерини):
дорослий в 2-місному номері 350 євро
дитина до 12 років, за умови проживання з 2 дорослими в 2-місному номері
290 євро
третій дорослий в номері
320 євро
одномісне розміщення
490 євро

Знижки та доплати:


Доплата за вечері під час відпочинку на морі - 70 EUR - дор. / 50 EUR - дит.

Запитуйте про можливість розміщення в конкретних готелях на ваш вибір. За бажання, можна організувати проживання на курортах Неї Пори, Платамонас, Лептокарія!


УВАГА! ВАЖЛИВО!

- Вартість додаткових екскурсій складається з вартості вхідних квитків і / або транспортного обслуговування, та / або послуг гіда та / або резервації, та / або вартості паркування / стоянки / в`їзду автобуса на території об`єкта.

- Автобусне обслуговування і супровід керівника у вільний час не передбачено.

- Компанія залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг.

- Компанія не несе відповідальності за пробки на дорогах, погодні умови та роботу митних служб.

-  Автобус рухається зі швидкістю, дозволеною правилами перевезення пасажирів в країнах Євросоюзу.

- Туалети в країнах Євросоюзу можуть бути платними, середня вартість від 0,50 до 1 євро.

-  Туристи, які подорожують наодинці, можуть бути розміщені на додаткових ліжках в двомісному номері.

- Гарячі напої в автобусі готуватися не будуть. Під час тривалих переїздів кожні 3-3,5 години ми будемо робити зупинки, де буде можливість придбати чай / каву або інші напої.

- Мінімальна кількість для виконання факультативної програми 20 осіб.

- Супроводжуючий групи НЕ влаштовує організований заїзд групи в супермаркети «Теско» або інші, якщо це не вказано в програмі туру.

- При виїзді з Євросоюзу на кордоні TAX-FREE оформлятися НЕ БУДЕ.

У вартість туру входить:

- проїзд автобусом з Чернівців за маршрутом;
- розміщення в готелі (11 ночей: з них 7 - на море);
- обраний тип харчування під час відпочинку на морі; в частині екскурсій - сніданки;
- супровід керівником групи на маршруті транспортування;
- екскурсії згідно програми;

У вартість туру не входить:

- консульський збір - 60 євро; діти - 25 євро;
- страхування - 6 євро, від 65 до 70 років - 12 євро, від 70 років - 17 євро
- особисті витрати;
- вх. квитки в екскурсійні об`єкти;
- проїзд громадським транспортом;
- факультативні екскурсії;
- курортний збір 15 євро (оплачується при бронюванні).
Як замовити?
З усіх питань, що стосуються поїздки, 
дзвоніть за тел. 050 5954014 , Юлія Бєлькова, 
або пишіть travelgroups.znaika@gmail.com

Записаться на«ЛІТО в ГРЕЦІЇ: море, боги і салат!»
  

клуб активных родителей

Киев, Подол, ул. Межигорская, 54, оф.17

Пн-Пт с 10:00 до 18:00

для связи в выходныеНе просто ПОДАРОЧНЫЙ СЕРТИФИКАТ — а ещё и ПОЗДРАВИТЕЛЬНАЯ ОТКРЫТКА от интернет-магазина «Знайка» — это возможность сделать
душевный и полезный подарок!
Сертификат на 500 грн     Сертификат на 100 грн

Для корпоративных клиентов мы можем изготовить ПОДАРОЧНЫЕ СЕРТИФИКАТЫ любого номинала, забрендированные логотипом вашей компании
ИНТЕРНЕТ-магазин: (044) 499 0128
(067) 547 2637
(063) 700 9961
(095) 919 0203

znaika@znaika.com.ua

Фирменный магазин "Знайка": Киев, ул. Ломоносова, 46
(10 мин от м. ВДНХ)
(044) 499 0128

Режим работы:
пн-вс — с 10 до 20

Клуб активных родителей "Знайка" (экскурсии, поездки, дни рождения, активити и пр.)
Киев, ул. Межигорская, 54, оф.17
(044) 425 6837; (067) 467 7808

Режим работы:
пн-пт — с 10 до 18; сб, вс — выходной

Перепечатка авторских описаний к товарам интернет-магазина "Знайка" znaika.com.ua запрещена.
Перепечатка материалов, опубликованных на страницах Клуба активных родителей www.znaika-club.com.ua, допускается только с указанием активной ссылки на сайт www.znaika-club.com.ua
Компания «Знайка» владеет исключительным правом на товарный знак "Знайка". Любое неправомерное использование товарного знака (имени) «Знайка» либо названия, схожего с зарегистрированным товарным знаком «Знайка» до степени смешения, является нарушением Закона «Об охране прав на знаки для товаров и услуг». Кроме того, любое неправомерное использование логотипов компании является нарушением Закона "Об авторском праве и смежных правах"
Подписаться на новости
Подписаться на новости
информация о графике экскурсий и поездках "Знайки" высылается один раз в неделю